Jump to content
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
iLT

Android tampa neaktualus arba Apple era grįžta.

Recommended Posts

Sveiki, šiandien paliesiu pakankamai aktualią mobilios rinkos temą. Viskas, ką parašysiu žemiau yra mano subjektyvi nuomonė, ir jūsų, kas be ko, gali skirtis, todėl jokių konfliktų nenoriu provokuoti, jeigu jūsų nuomonė kitokia, mielai lauksiu atsakymų su konstruktyviais argumentais.

Taigi, jeigu jau ilgai domitės mobiliosiomis technologijomis, tikriausiai turėtumėt žinoti, kad iki kažkur 2013 metų, mobiliujų telefonų pasirinkimas buvo pakankamai skurdus. Tuo metu Android flagmanų Super gerų nebuvo, iš esmės nebuvo iš ko rinktis. LG G2 ir Note 3 buvo įdomiausi įrenginiai, ir jų problema buvo ta, kad Android atnaujinimų iš esmės jie per daug negavo, kitos kartos versijos labai skyrėsi nuo pirmtakų ir tiesiog - telefonai buvo labai ligoti. Android tuo metu labai strigo, neatlaikė didelio krūvio ir buvo tiesiog žaisliukas pusmečiui. Visi, kurie jį turėjo ilgiau, tiesiog kentėjo. Tai kamera ilgai pasileidžia, tai ji išvis tragiškai fotografuoja, programėlės užsidarinėdavo - Android fanai tiesiog buvo ne itin patyrę fanatikai, kurie tiesiog negali prisitaikyti prie iOS. Taigi - pasirinkimas buvo vienas - iPhone. Ir žmonės, kurie neturėjo iPhone, tiesiog jo neturėjo, nes jiem nepatiko iOS, ar jis buvo per brangus, ar nepatiko Apple “prestižo politika”, o gal jis buvo per mažas, bet neigti vieną būtų kvaila - jo norėjo beveik visi. Kažkur nuo 2014, išmaniųjų telefonų rinka pradėjo keistis. Android gavo nemažą atnaujinimą, rinkoje pradėjo atsirasti biudžetiniai flagmanai tokie kaip OnePlus, bei Android išmanieji pradėjo tikrai neblogai fotografuoti, Nexus tuo metu visus šokiravo savo HDR+ režimu, kuris net šiuo metu rodo tikrai stulbinančius rezultatus. Taigi, ėjo metai, ir iPhone rinkai buvo sudėtinga. Android telefonai labai tobulėjo, Samsung flagmanų serija buvo fantastiška - S6, edge versijos - buvo kažkas nerealaus. LG šoko visai aukštai su G serija, taip pat buvo pristatyta nebloga V serija, išlindo Xiaomi, Meizu variantai, kurie iki šiol žiūrisi pakankamai neblogai, Nexus serija irgi buvo nebloga su 5X ir 6P variantais, žodžiu - Android gavo neblogą pagreitį ir iPhone mylėtojai turėjo sunkiai pasistengti, kad įrodyti iPhone privalumus prieš Android telefonus. Dabar, viskas vėl kitaip. iPhone era vėl grįžta ir pabandysiu paaiškinti kodėl. Šiais metais, jeigu norite šių metų Android flagmano, turite šiuos pagrindinius pasirinkimus :

• Samsung S8/S8+/Note 8.

• Huawei P10/P10+

• Xiaomi mi6

• OnePlus 5.

• Google Pixel 2 / XL 2.

• LG G6.

Taigi, pradėkime nuo trumpųjų mini-pamąstymų apie kiekvieną išmanųjį ir kodėl jis yra neįdomus.

S8 serija yra turbūt geriausia ir verčiausia įsigyti iš šio sąrašo. S8 buvo pakankamai sėkmingo S7 atnaujinimas. Jo problema ? Dizainas yra kreivas beveik iš visų pusių, jis, jeigu naudojat savo telefoną kiek sunkiau nei “fb parašyti ir paskambint” pavirsta į nesveika lagų ir nesklandumų kokteilį, naujam revoliuciniam ekranui iki šiol dauguma programėlių kūrėjų nepritaikė savo programas, todėl ekrano viršuje ir apačioje bus juodos juostos, na, ir jis nuvertėjo. Vos prieš pusmetį visur buvo kainos apie 800€ už naują, dabar gi, galima rasti šį telefoną už 30% mažesnę kainą ir tai tiesiog piktina. Telefone tiek daug tiesiog paprastų smulkmenų, kad visas jas sudėjus gaunam didelį riebų minusą.

Kitas Samsung šviežias flagmanas, Note 8. Jūs matėt kiek jis kainuoja? €1000!!!! Rimtai?! Po to, kai vos prieš metus stovėjo šimtai koriejiečių ant kelių dėl sprogusio Note 7, jie drįsta išleisti S8 kopiją su baisesniu kvadratiniu dizainu, mažesniu STBR (screen-to-body ratio, žmonių kalba didesni rėmai), ir TRAGIŠKA, kartoju, TRAGIŠKA baterija. Visi, kas turejo Note 1-5 modelius žino, kad Note anksčiau galejo nunešti visus savo ilgu baterijos laikymu. Dabar, jis vakare jau būna miręs. Tiesiog fantastiškas žvėris už €1000.. €1000, KARLAI!!!

Okei, einame prie huawei. Kas blogai su huawei, paklaustumėte? Na, kaip ir nieko, lyg ir geras telefonas, ir kaina jo €500, čia dvigubai pigiau nei Note 8, taigi, esmė tame, kad P10 pozicija yra flagmanas. Flagmanas, kurio ekranas vidutiniškas, kamera ne stulbinanti, baterija ne revoliucinė, tik kad gražus dizainas. Ne naujas dizainas. Taigi, iš esmės, mum slapta huawei jau bando pasakyti, kad jie pamažu krenta į vidutinį segmentą. Net kainos mažinimas tai parodė. Jo niekas tiesiog neperka. Ir teisingai daro, laukiam inovacijų.

Lekiame prie Xiaomi. Mi6 yra mano favoritas, jei kalbame apie biudžetinius flagmanus. Jeigu norite gero flagmano už nebrangiai - pirmyn, pirkit. Mano rekomendacijos būna pakankamai retos ir naudingos. Tačiau, vienas minusas, kurį nušluoja praktiškai bet kuris flagmanas - Lietuvoj labai prastas palaikymas. Esant bent kažkokiam gedimui, lauksite labai ilgai, o mokėsite nemažai. Ar verta nervų? Spręsti jums.

OnePlus 5. Eh, nevykusi iPhone 7 Plus kopija, kurios dizainas yra pakankamai prastas net palyginus su tuo pačiu ilgai nesikeičiančiu iPhone, softas jau pradeda lagint ir ai - įmonė pakėlė OnePlus flagmanų kainas. Pajautė, kaip sakoma, populiarumą. Spėju, taip pat ir pames. OnePlus šiuo metu turi tik vieną aktualų išmanųjį - 3T. Visi kiti - šlamštas. O, kadangi 3T nėra flagmanas, rinktis kaip ir nėra iš ko ir čia.

Pixel Pixel ... Čia iš esmės dvi globalios problemos. Pirma - išvaizda. Jis baisus. Tiek pirmas, tiek antras Pixelis atrodo nu tiesiog siaubingai. Man būtų nejauku naudotis tokiu telefonu ir aš, manau kad jam net apžvalgos nedarysiu. Net žinant kad jo kamera yra nereali. Antra problema - kaina. Telefonas naujos kategorijos, nexus anksčiau buvo pigūs, Pixel iškart ne. Iš kur toks kainos šuolis? Tipo, “mes norim būt kaip Apple!”. Na, tai visų pirma reik auditoriją surinkt kaip Apple, tada galima bus bandyt kelt kainas. Telefonas dar neišėjo, o jau likimas aiškus.

LG G6. Čia buvau parašęs dar kovo mėnesį atskirą temą apie jį, argumentavęs kodėl LG šiemet susimovė, ir čia nesikartosiu. Jei jus domina mano nuomonė, galite rasti temą suvedę paieškoje LG G6.

Taigi, einame prie išvadų. Matom, kad tarp Android išmaniųjų jau nėra gero, to tokio tobulo pasirinkimo. Mes vėl grįžtame prie “tik iPhone” rinkos. Ir iš esmės žmonės, kurie taupys, pirks iPhone SE, kam reikia didelio ir nebrangaus telefono, pirks iPhone 6S Plus, o kam reikia iš tikrųjų topo, pačio geriausio išmaniojo, jie sėdi ir laukia iPhone X, lygiai taip pat kaip ir aš. Ir nepagalvokite, kad manyje šneka fanatizmas - priešingai. Aš noriu daugiau konkurencijos, aš noriu daugiau fantastiškų išmaniųjų, bet tiesiog man nėra sunku pripažinti, kad Android rinkoje, šiemet jų nėra.

Ačiū kad skaitėt mano, iLT, litanijas,

Linkiu jum gero savaitgalio,

Iki kito karto !;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Labai patiko skaityti - viskas labai rišlu ir logiškai išdėstyta, kaip sakant, padėka nuo manęs už pastangas. Deja, su tavimi daug kur nesutinku :D

Labai gerai, kad paminėjai 2013 metus. Tuo laikotarpiu, mano nuomone, išėjo pirmieji originalūs Android telefonai - iki tol Android gamintojai štampuodavo tik nelabai vykusias iPhone kopijas (prie tos revoliucijos prisidėjo Apple ir Samsung teismai). Prisimenu, tada mano, užkietėjusio Apple fano, galvoje atsirado mažytis nerimas, kad Android kažkada galės žygiuoti koja kojon su Apple, o ne slėptis jos šešėlyje. Taip, sutinku, kad tie įrenginiai dar negalėjo visiškai pakeisti iPhone, bet tai buvo žingsnis į priekį.

Aš manau, kad Apple dabar reikia būtent tokio sukrėtimo kaip Android 2013 metais, kuris paskatintų pasiimti naują Notes aplikacijos lapą ir iš naujo perpiešti iPhone.  Ne, nepasiimti seną modelį ir galvoti, kaip jį patobulinti, o literally pergalvoti telefono koncepciją. Tada bus galima išlaikyti lyderio pozicijas. Sakote iPhone X yra tas telefonas? Klystate - tai geriausiu atveju žingsnis tinkama kryptimi. Šis telefonas yra toks, kokio visi tikėjosi stebėdami konkurentus arba, kitaip tariant, tiesiog naujas iPhone.

Jei Apple to padaryti nepasiseks, iPhone naudotojų gretos trauksis iki tokios mažumos kaip dabartiniai WP naudotojai. Faktas, tai neįvyks per dieną, gal net kelis metus, bet kažkada įvyks, nes žmonės išeis kitur - vieni pas Samsung, kiti pas Huawei, treti pas kokį naują Android gamintoją, kuris bus lankstesnis ir nebijos pokyčių.

Grįžtant prie tavo išvardytų modelių, tai šiek tiek nesutinku dėl Galaxy S8. Man jo dizainas atrodo elegantiškai. Ergonomikos trūksta, bet ne tiek, kad dėl to nepirktum telefono (man lenkti ekrano kraštai nekliudo, bet kliuvo pirštų antspaudų skeneris). Lagas? Yra, bet nedidelis, ne ką didesnis nei mano dabartiniame iPhone SE po iOS 11. Aišku, maniškis Xiaomi Mi6 šiek tiek greičiau sukasi.

Kalbant apie Mi6, tai sutinku, atgaiva tarp šiųmečių flagship killer'ių, na, bet mane MIUI žudo, nors tu ką.

Oneplus 5, mano nuomone, nėra blogas telefonas. Kopija? Visiems pasitaiko, nors ir nemalonu, bet veikia jis tikrai puikiai. Problema? Kaina. 560 už 128GB versiją. Čia yra baisiau nei Note 8 už 1000eur. Tas pats Galaxy S8, kuris yra normalus flagmanas, o ne flagmanų žudikas, Amazon'e už 540 parduodamas. Tikėkimės, Oneplus greitai išspręs šią nesąmonę.

Kas dėl Huawei, tai nesutinku dėl kompanijos krypties. Visi telefonai iki P10 buvo mid-range su didele ambicija į flagmaną, o P10 yra arčiausiai to. Kaina mažesnė nei konkurentų, bet jie vis vien savo telefoną mato kaip pakaitalą iPhone ar Galaxy S8. Artėjantis Mate 10 tai turėtų patvirtinti.

Ech, daug čia prirašiau.  Keista turbūt tokius "vėjus" girdėti iš Apple fano**. Na, bet ką padarysi, man labai patinka ši kompanija ir noriu, kad ji nežlugtų, todėl manau, kad kritika yra tai, kas gali jai padėti.

**Kad esu Apple fanas įrodo tai, kad užsisakiau nuobodžiausią iPhone pasaulyje (8 plus) ir Apple Watch 3 :D

Dalintis šiuo pranešimu

Tikrai įdomiai susiskaitė, bet realios naudos nelabai įžvelgiu. Tai asmeninė nuomonė, ką autorius ir pabrėžė, tad jei ir atsirastų kita nuomonė, kokia iš to prasmė? Nesinori veltis į ginčus ir įrodinėti kažką baksnojant į klaidas. O ir klaidos negali būti vadinamos klaidomis, nes tai asmninė nuomonė  paremta asmenine patirtimi.

Mano asmeninė patirtis byloja, kad 2013 m. išėjusi Lumia 1520 buvo tikra atgaiva ir veikė gerokai grečiau už tuometinį iPhone. Puiki kamera, greitas darbas ir lengvas valdymas daug žadėjo. Deja ...

Tiesa, keista buvo skaityti šį įrašą prieš tai paskaičius autoriaus iPhone 8 asmeninę įžvalgą. Kad šiuo metu su naująja iOS11 telefonas lagina, krečia nesąmones, nors čia, jis jau sako, kad Android rinkoje nieko nėra gero ir mes grįžtame prie iPhone. Nuo laginančių Android prie laginančio iPhone? Keista.

Dalintis šiuo pranešimu

djst prieš 1 valandą rašė:

Tikrai įdomiai susiskaitė, bet realios naudos nelabai įžvelgiu. Tai asmeninė nuomonė, ką autorius ir pabrėžė, tad jei ir atsirastų kita nuomonė, kokia iš to prasmė? Nesinori veltis į ginčus ir įrodinėti kažką baksnojant į klaidas. O ir klaidos negali būti vadinamos klaidomis, nes tai asmninė nuomonė  paremta asmenine patirtimi.

Mano asmeninė patirtis byloja, kad 2013 m. išėjusi Lumia 1520 buvo tikra atgaiva ir veikė gerokai grečiau už tuometinį iPhone. Puiki kamera, greitas darbas ir lengvas valdymas daug žadėjo. Deja ...

Tiesa, keista buvo skaityti šį įrašą prieš tai paskaičius autoriaus iPhone 8 asmeninę įžvalgą. Kad šiuo metu su naująja iOS11 telefonas lagina, krečia nesąmones, nors čia, jis jau sako, kad Android rinkoje nieko nėra gero ir mes grįžtame prie iPhone. Nuo laginančių Android prie laginančio iPhone? Keista.

Tai viskas tvarkoje, aš nebandau pakeisti nuomonės, tiesiog šiaip įdomu padiskutuoti Apple tema, ypač kai toks netradicinis požiūris.

Dalintis šiuo pranešimu

zxc    6

Aš visais atžvilgiais lieku prie nuomonės, kad ios ir android lyginti negalima (taip pat ir geležies ant kurios jis sukasi) nes tai pernelyg skirtingi pasauliai (kaip žemė ir marsas)

Sieja tik keli bendri bruožai, kaip kad galimybė paskambinti, parašyti sms

Dalintis šiuo pranešimu

Labai patiko skaityti - viskas labai rišlu ir logiškai išdėstyta, kaip sakant, padėka nuo manęs už pastangas. Deja, su tavimi daug kur nesutinku
Labai gerai, kad paminėjai 2013 metus. Tuo laikotarpiu, mano nuomone, išėjo pirmieji originalūs Android telefonai - iki tol Android gamintojai štampuodavo tik nelabai vykusias iPhone kopijas (prie tos revoliucijos prisidėjo Apple ir Samsung teismai). Prisimenu, tada mano, užkietėjusio Apple fano, galvoje atsirado mažytis nerimas, kad Android kažkada galės žygiuoti koja kojon su Apple, o ne slėptis jos šešėlyje. Taip, sutinku, kad tie įrenginiai dar negalėjo visiškai pakeisti iPhone, bet tai buvo žingsnis į priekį.
Aš manau, kad Apple dabar reikia būtent tokio sukrėtimo kaip Android 2013 metais, kuris paskatintų pasiimti naują Notes aplikacijos lapą ir iš naujo perpiešti iPhone.  Ne, nepasiimti seną modelį ir galvoti, kaip jį patobulinti, o literally pergalvoti telefono koncepciją. Tada bus galima išlaikyti lyderio pozicijas. Sakote iPhone X yra tas telefonas? Klystate - tai geriausiu atveju žingsnis tinkama kryptimi. Šis telefonas yra toks, kokio visi tikėjosi stebėdami konkurentus arba, kitaip tariant, tiesiog naujas iPhone.
Jei Apple to padaryti nepasiseks, iPhone naudotojų gretos trauksis iki tokios mažumos kaip dabartiniai WP naudotojai. Faktas, tai neįvyks per dieną, gal net kelis metus, bet kažkada įvyks, nes žmonės išeis kitur - vieni pas Samsung, kiti pas Huawei, treti pas kokį naują Android gamintoją, kuris bus lankstesnis ir nebijos pokyčių.
Grįžtant prie tavo išvardytų modelių, tai šiek tiek nesutinku dėl Galaxy S8. Man jo dizainas atrodo elegantiškai. Ergonomikos trūksta, bet ne tiek, kad dėl to nepirktum telefono (man lenkti ekrano kraštai nekliudo, bet kliuvo pirštų antspaudų skeneris). Lagas? Yra, bet nedidelis, ne ką didesnis nei mano dabartiniame iPhone SE po iOS 11. Aišku, maniškis Xiaomi Mi6 šiek tiek greičiau sukasi.
Kalbant apie Mi6, tai sutinku, atgaiva tarp šiųmečių flagship killer'ių, na, bet mane MIUI žudo, nors tu ką.
Oneplus 5, mano nuomone, nėra blogas telefonas. Kopija? Visiems pasitaiko, nors ir nemalonu, bet veikia jis tikrai puikiai. Problema? Kaina. 560 už 128GB versiją. Čia yra baisiau nei Note 8 už 1000eur. Tas pats Galaxy S8, kuris yra normalus flagmanas, o ne flagmanų žudikas, Amazon'e už 540 parduodamas. Tikėkimės, Oneplus greitai išspręs šią nesąmonę.
Kas dėl Huawei, tai nesutinku dėl kompanijos krypties. Visi telefonai iki P10 buvo mid-range su didele ambicija į flagmaną, o P10 yra arčiausiai to. Kaina mažesnė nei konkurentų, bet jie vis vien savo telefoną mato kaip pakaitalą iPhone ar Galaxy S8. Artėjantis Mate 10 tai turėtų patvirtinti.
Ech, daug čia prirašiau.  Keista turbūt tokius "vėjus" girdėti iš Apple fano**. Na, bet ką padarysi, man labai patinka ši kompanija ir noriu, kad ji nežlugtų, todėl manau, kad kritika yra tai, kas gali jai padėti.

**Kad esu Apple fanas įrodo tai, kad užsisakiau nuobodžiausią iPhone pasaulyje (8 plus) ir Apple Watch 3

Ačiū už gražų postą. Keli pastebėjimai iš mano pusės. Android 2013 pagerėjo ne dėl originalių telefonų, o dėl pakankamai grandiozinio atnaujinimo, kuris privertė Android veikti ne kaip šlamšto gabalą. Android tapo stabilus, baterijos laikas tapo ilgesnis ir, nors ir nepavijo tais laikais iPhone, budėjimo rėžime baterija gerokai patobulėjo. Na, iPhone X iš tikrųjų yra visiškai kitoks iPhone. Tai nėra visiškas atsiplėšimas to, ką turime dabar - to ir nereikia. iPhone vartotojai savo pirkiniais yra patenkinti. Jiems reikia kažko šviežiaus, bet taip pat ir pažįstamo. Būtent todėl Apple neskuba su visiškomis naujovėmis ir leidžia vartotojams “pamažu priprasti” prie naujovių. *khem Khem 3.5mm khem*. S8 dizainas nėra blogas. Jis neišbaigtas ir asimetriškas, o palyginimas su SE nėra labai taktiškas. SE išėjo pernai, ir niekada nebuvo pozicionuojamas kaip flagmanas. Tai iš esmės special edition, mažo ir seno dizaino mylėtojams. Aš jį aplamai nelyginčiau su niekuo, nes jis iki šiol konkurentų savo idėjoje nelabai turi.

Dalintis šiuo pranešimu

Windows Phone visada buvo tuščia sistema. Logiška, kad be tonos programėlių ir funkcijų ji suksis greitai ir stabiliai. Symbian juk irgi greita ir stabili. iPhone lagina dėl labai prasto atnaujinimo. Android lagino visąlaik kiek aš jį pažįstu, nuo gingerbread laikų. Manau, ir anksčiau taip buvo. Android tiesiog nemoka optimizuoti programėles taip, kad po metų ragelis netaptų iš flagmano iki midrange įrenginio. Ir čia didžiausia šiuo metu, mano nuomone, sistemos problema.

Dalintis šiuo pranešimu

Nokia tuo metu turėjo didelių ir ambicingų planų, tuo metu niekas nežinojo, kad Nokia mirs, daug kas tikėjo ir pasitikėjo. O ir pati Nokia ieškojo naujovių (Pure View, Lumia 1020, 920). Gal ir šią akimirką mes net negalime įtarti, kad po kokių 5 metų Apple ar Samsung bankrutuos?
Dėl Android neuniversalumo sutinku, tai kiša šiai operacinei koją. Kai daiktas tinka viskam, jis netinka niekam :) Apple lengviau, turi vieną OS, vieną telefoną (du, o 2017 jau ir tris) metuose ir gali lengviau optimizuoti ją. Bet kuo toliau, tuo sunkiau jai sekasi, nes produktų linija vis didėja, palikti senesni aparatai (iPhone, iPad), kuriems pažadėti tokie patys atnaujinimai, gal dėl to iOS 11 ir turi tiek klaidų, nes reikia pritaikyti skirtingiems įrenginiams?
Google sunkiau, nors ir permeta Android susimodifikuoti kiekvienam gamintojui atskirai. Bet reikia padaryti OS tokią, kuri galėtų suktis ant Snapdragon procesoriaus ir ne vieno, o kelių modifikacijų ir struktūrų bei kartų, and MediaTek, Intel ir t.t. 
Taip, sistemos universalumas ir yra jos problema. Tačiau turime tai, ką turime ir pažanga padaryta ne maža, naudotis galima, rinktis galima. Nesutikčiau, tik su tokiu drąsiu pareiškimu, kad Apple era grįžta, dar anksti juos kelti ant piedestalo. Nors aišku, jei pataikysite su spėjimu, būsite pranašas, jei ne - niekas to ir nepastebės :D

P.S. man vis dar lieka mįslė, kam Microsoftui reikėjo numarinti Nokia, jei jie patys toliau nieko su ja nedarė, jau nuo pat pirmų nusipirkimo dienų. O dabar dar pareiškė, kad geriau bendradarbiaus su Apple ir Google, nei konkuruos su jais. Ar tai buvo tiesiog didžiausias telefonų industrijos fail?

Dalintis šiuo pranešimu

Nokia tuo metu turėjo didelių ir ambicingų planų, tuo metu niekas nežinojo, kad Nokia mirs, daug kas tikėjo ir pasitikėjo. O ir pati Nokia ieškojo naujovių (Pure View, Lumia 1020, 920). Gal ir šią akimirką mes net negalime įtarti, kad po kokių 5 metų Apple ar Samsung bankrutuos?
Dėl Android neuniversalumo sutinku, tai kiša šiai operacinei koją. Kai daiktas tinka viskam, jis netinka niekam  Apple lengviau, turi vieną OS, vieną telefoną (du, o 2017 jau ir tris) metuose ir gali lengviau optimizuoti ją. Bet kuo toliau, tuo sunkiau jai sekasi, nes produktų linija vis didėja, palikti senesni aparatai (iPhone, iPad), kuriems pažadėti tokie patys atnaujinimai, gal dėl to iOS 11 ir turi tiek klaidų, nes reikia pritaikyti skirtingiems įrenginiams?
Google sunkiau, nors ir permeta Android susimodifikuoti kiekvienam gamintojui atskirai. Bet reikia padaryti OS tokią, kuri galėtų suktis ant Snapdragon procesoriaus ir ne vieno, o kelių modifikacijų ir struktūrų bei kartų, and MediaTek, Intel ir t.t. 
Taip, sistemos universalumas ir yra jos problema. Tačiau turime tai, ką turime ir pažanga padaryta ne maža, naudotis galima, rinktis galima. Nesutikčiau, tik su tokiu drąsiu pareiškimu, kad Apple era grįžta, dar anksti juos kelti ant piedestalo. Nors aišku, jei pataikysite su spėjimu, būsite pranašas, jei ne - niekas to ir nepastebės

P.S. man vis dar lieka mįslė, kam Microsoftui reikėjo numarinti Nokia, jei jie patys toliau nieko su ja nedarė, jau nuo pat pirmų nusipirkimo dienų. O dabar dar pareiškė, kad geriau bendradarbiaus su Apple ir Google, nei konkuruos su jais. Ar tai buvo tiesiog didžiausias telefonų industrijos fail?

Kalbant apie Apple erą - ji jau įvyko. Aš ne pranašas, nesakau kas bus, sakau kas yra. Analitiku būti dar nesu pasiruošęs. Nebent labai subjektyviu. Android pasaulyje pasirinkimo nėra. Bet koks pirkinys iš androjd šiuo metu nurodytų tam tikrą to pirkimo fanatizmą (aka jei perku Samsung reiškia man prie širdies Samsung), o ne dėl to, kad jie iš tikrųjų geriau. Visa viltis buvo sudėta į Pixel 2, bet didesnio šlamšto ir susimovimo po Note 7 tikriausiai dar nesu matęs. Note 8, kainuodamas €800 pradžioje būtų tikras smūgis Apple, kadangi jis daug kur geresnis, nei iPhone 8, o kainuotų tiek pat. Bet stebuklo neįvyko. Gobšumas suėdė Note 8 ir manau pardavimuose tai atsilieps.
Kalbant apie iOS 11, aš labai panašiai galvoju. Kai gausiu iPhone X, pažiūrėsiu kaip jis veikia. Jei jis veiks idealiai - reiškia Apple suteikė visą savo jėgą naujam Superflagmanui. Jei ne - tiesiog nenusisekęs atnaujinimas. Bet kokiu atveju, iOS 11.1 jau dabartinėje Beta 5 versijoje veikia labai sklandžiai ir nesklandumų neturiu.
Microsoft yra softo korporacija. Ji daro softą, o bandė lįsti į geležį. Iki šiol tai daro su surface. Tai klaida, negalima taip iškart imt ir daryt geležį, neišanalizavus galimybes ir perspektyvas. Na, bet Microsoft savo klaidas jau manau suprato. Google - ne. Laukiam kol ir Google supras, ir tikiuosi Pixel 3 jau bus bent jau vertas mano apžvalgos.

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

Prisijunkite norėdami prenumeruoti  

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.