Jump to content
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Lukas

Xiaomi Mi Band 2

Recommended Posts

Ar turime kas naudojasi Xiaomi Mi Band 2 išmaniąja apyranke? Aš  naudojuos jau gerą pusmetį, o mano įspūdžiai būtų tokie:

„Xiaomi Mi Band 2“ privalumai

Perkant išmaniuosius įrenginius – beveik visada atsižvelgiame į baterijos veikimo laiką, o tai ką siūlo „Xiaomi Mi Band 2“ yra tiesiog puiku. Oficialiai gamintojas teigia, jog pilno pakrovimo turėtų pakakti 20 parų. Realybė yra išties labai panaši. Naudojant beveik visas įmanomas funkcijas – pilno įkrovimo pakako maždaug 15 dienų. Tiesa, įtakos šiems rezultatams galima turėjo ir eksperimentai su funkcijomis bei bandymai susieti apyrankę su telefonu. Antrosios savaitės rezultatai šiek tiek geresni – dar turime 30%, o jau praėjo 14 dienų.

Kaip didelį privalumą galima įžvelgti ir tai, jog apyrankė yra itin paprasto dizaino, tačiau tuo pačiu ir itin patogi. „Mi Band 2“ yra patogi net tada kai miegate ir nesukelia jokių nepatogumų. O miegant su šia apyranke Jūs galite naudotis ir funkcija, kuri stebi Jūsų miegą ir vėliau visą informaciją pateikia „Mi Fit“ programėlėje.

„Xiaomi Mi Band 2“ trūkumai

Nors apyrankė kainuoja mažiau nei 30 JAV dolerių ir greičiausiai neturi itin didelių trūkumų, tačiau keletas jų tikrai verti paminėjimo. Vienas didžiausių galvos skausmų tapo apyrankės sinchronizacija su išmaniuoju telefonu. Susieti „Mi Band 2“ su „Xiaomi Mi 5“ užtruko ganėtinai ilgai. Teko parsisiųsti ne vieną papildomą programėlę, tačiau tikslių problemos ir jos sprendimo aplinkybių nupasakoti nepavyktų. Pirmieji sinchronizacijos bandymai buvo atliekami vakare ir baigėsi nesėkmingai, o ryte – viskas pavyko iš pirmo karto.

Dar vienas iš „Mi Band 2“ trūkumų – krovimo laidas. Vardan atsparumo vandeniui – išmanioji apyrankė turi unikalų laidą, be kurio įkrauti šio įrenginio tiesiog neįmanoma. Didžiausias jo trūkumas, jog jis nedidelis ir tikrai lengvai pametamas. Žinoma, krovimas vyksta maždaug kas dvi savaites, tačiau sunku pasakyti ar tai nesumažina tikimybės pamesti laidą.

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Naudojuosi Mi Band 2 jau virš metų.
Neseniai teko pasikeisti apyrankę, nes modulis pradėjo nesilaikyti joje. Pasirodo susidėvėjo joje įdėtas plostmasinis apvadas. Bet Aliexpress kone lūžta nuo šių apyrankių gausybės, tad nusipirkau žaismingesnę. O susidėvėjo ji nuo pakrovimų, tiksliau modulio išėmimo ir įdėjimo, kas vis gi nėra patogu. Krovimo aspektu man patiko Huawei apyrankės, jose dirželio galas turi USB jungtį, kuri kišama tiesiai į kroviklį ar kompiuterį ir taip kraunasi. Na bent Xiaomi padarė su atskiru, specialiu krovimo laidu, kurio dar nepamečiau :) Tiesa, naudojant Mi Band 1 ir Mi Band 1s kraudavau dar rečiau, maždaug kas 5 savaites ir dažnai kildavo problemų surasti tą specialų pakrovimo laidelį, paliktą kažkur daugiau nei prieš mėnesį :D
Mi Band 2 kraunu maždaug kas 3 savaites, taip kaip ir žadėjo Xiaomi. Teko skaityti gandų, kad jei tarnauja trumpiau, vadinasi tai ne originali arba tiksliau, ne pačių Xiaomi gaminta apyrankė. bet kiek tame tiesos, nesigilinau.

Su manuoju S7 edge sinchronizuojasi be problemų, tad negalėčiau to įvardinti kaip minuso. Prie minusų priskirčiau tik apytikslį žingsnių ir širdies ritmo matavimą. Palyginus su pofesionaliomis sport apyrankėmis (laikrodžiais), šiek tiek meluoja Mi Band'ai. Bet, kai tiek moki, negali pykti :)
Dar vienas minusas, tai jau dėvėjimosi žymės. Aplink sensorinį mygtuką pastebėjau po truputį atšokstančią apsauginę plėvelę (ne paties užklijuotą, o gamyklinę). Su ja aš labai daug kur keliavęs, maudęsis, laipiojęs - įbrėžimų nėra, tačiau nieko nėra amžino.
Taip pat man asmeniškai labiau patiko Mi Band 1/1S dirželis ir užsegimas. Po Mi Band 2 dirželiu visada pakliūna vandens ir jis klaksi, ko nebūdavo pirmos kartos apyrankėje ir užsegimo tvirtinimas reikalauja didesnio taiklumo, nes šiek tiek plonesnis ir smailesnis, nei pas pirmtakus.

Didžiausias pliusas man šioje apyrankėje, tai jos vibro pranešimai apie skambutį, atėjusią žinutę ar pranešimą (galima priskirti į kokį app reaguoti). Man, dirbant labai triukšmingoje aplinkoje buvo labai svarbu atsiliepti, kada skambina ir būtent tai paskatino įsigyti Mi Band 1, o vėliau ir kitus Mi Band.
Kitas pliusas, tai laikrodis. Tiksliau kompaktiška, ne gremėzdiška apyrankė, talpinanti savyje daug naudingų funkcijų. daug kas stebisi, kad ji tokia maža ir siaura, bet laikas puikiai matomas. Jį galima "išsikviesti" pasukant riešą arba nuspaudžiant sensorinį mygtuką.
Ilgą laiką svajojau ir priekaištavau, kad Mi Band 2 neturi GPS modulio, tad negalėdavau sekti savo kelionių dviračiu (vis dar tikiuosi, kad Mi Band 3 jį įdės), tačiau po neseniai išėjusio gana stambaus Mi Fit atnaujinimo, Xiaomi įdėjo daug įvairių veiklų sekimo. Tiesa yra naudojamas telefono GPS modulis ir todėl vis gi reikia kartu imti su savimi telefoną, tačiau app'se atsirado papildomų funkcijų, pvz.:
* gali matyti savo kelionės maršrutą, vidutinį/max greitį, sudegintas kalorijas;
* sustojus sustabdomas ir laikas, tad vidutinis kelionės greitis skaičiuojamas teisingai, o pradėjus važiuoti, jis automatiškai vėl įsijungia; 
* gali nusistatyti širdies ritmo lubas sportuojant ir apyrankė pradės vibruoti, pranešdama, kad ko gero jau per didelis krūvis. Aišku, kaip sakiau, širdies ritmas nėra labai tikslus, bet nesiekiant didelių rezultatų, tai gana naudingas perspėjimas.
* ir daug kitų.
Žadintuvo funkcija aš asmeniškai nesinaudoju, tačiau miegant vienoje lovoje su asmeniu, kuriam ryte nereikia keltis ir nesinori žadinti garsiu telefono žadintuvu, tai labai pravarti funkcija :)

Mi Fit yra oficialus app'sas, tačiau yra ir keli trečiųjų šalių sukurti app'ai, turintys platesnių šios apyrankės panaudojimų būdų, vienas jų Mi Band Master. Nors pastarasis man nepatiko, dėl nuolatinio foninio širdies ritmo tikrinimo ir buvo neįmanoma jo atjungti, tačiau gal reikalai pataisyti ir kitos funkcijos jums bus naudingesnės. Pvz neregiams ar prastai matantiems žmonėms reikėtų naudoti tik Mi Band Master, o ne oficialųjį app'są, nes pastarasis nepalaikė Talkband funkcijų. Nors reikėtų patikrinti, nes po minėto didesnio atnaujinimo Mi Fit turi Text-to-speach funkciją.

20171013_011421.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

@djst man tas pats su dirželiu nutiko visai neseniai :D Iš kur užsakinėjai naujus dirželius? Nes aš turiu keletą užsisakęs, bet jie kažkokie gal netinkamai padaryti ar kažkas panašaus, bet pati apyrankė kažkaip keistai įsistato.

Dalintis šiuo pranešimu

Lukas prieš 1 valandą rašė:

@djst man tas pats su dirželiu nutiko visai neseniai :D Iš kur užsakinėjai naujus dirželius? Nes aš turiu keletą užsisakęs, bet jie kažkokie gal netinkamai padaryti ar kažkas panašaus, bet pati apyrankė kažkaip keistai įsistato.

Aliexpress pirkau, šioje parduotuvėje. Kol kas, po dviejų mėnesių, kokybe patenkintas.

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

Prisijunkite norėdami prenumeruoti  

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.