Jump to content
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
iLT

iPhone 8 apžvalga.

Recommended Posts

 

fd13ed1a73e8417f74d8e730764f5a10.jpg

 

Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien atėjo laikas apžvelgti naująjį (o gal ir ne visai naująjį) iPhone, kurį Apple pristatė dar rugsėjo viduryje. Žinoma, mažai kas būtent šio modelio tikėjosi, dauguma galvojo, kad iPhone 8 tai dabartinis iPhone X (jam apžvalga irgi bus kai tik jį gausiu), bet ir šis atnaujinimas yra atnaujinimas ir šiandien aš pabandysiu atsakyti - ar vertas šis iPhone jūsų kišenės?

 

 

• Dizainas.

 

Apple šįkart su dizaino elementais “nesiparino”, paėmė lygiai tokį pat dizainą ir tiesiog priplojo stiklinį galą. Tokį patį turėjo iPhone 4/4s modeliai. Tai yra gražu, solidu bei naudinga, kadangi per stiklą praeina belaidžio įkrovimo srovė, kuri ir buvo pridėta naujajame iPhone 8. Oho, kokia naujovė, prireikė vos 5 metų. Mldc, Apple. Na, o jeigu nejuokaujant, tai telefonas, kaip bebūtų keista, jaučiasi naujas. Kodėl? Dėl stiklinio galo? Na, taip. Apple naudoja aliuminį jau nuo 2012 metų, ir tai... Nusibodo. Be to, telefoną laikyti patogiau, jis neslysta. Na, minusai didžiausi čia jūsų gražūs pirštų antspaudai ir stiklo dūžiai dabar galės būti įamžinti abejose telefono pusėse. Na, gal jau laikas susimąstyti apie telefono draudimą?

Dar pridursiu dėl ekrano - jis liko toks pat, tik pridėjo TrueTone jutiklį, kuris dabar naudojamas iPad. Iš esmės viskas, ką jis daro, tai nuskaito apšvietimą ir tam tikrą ekrano toną palaiko, pavyzdžiui, jeigu esate patalpoje kur daug geltonos šviesos (kaip kad pas daugelį namie), ekranas teiks šiltesnį atspalvį ir bus maloniau į jį žiūrėti. Ar be šios funkcijos mes negalėjome gyventi? Na, tikriausiai galėjome. Niekas net nepastebės, todėl ekranui atskiros kategorijos net nepriskyriau.

 

• Specifikacijos.

 

Na, pradėkime iš naujienų. O jų nėra daug. Kamera yra atnaujinta, bet apie tai žemiau. Lustas! O, taip. Daug kam patiks šis lustas, nes naujieji iPhone naudoja Apple A11 Bionic lustą, kuriame yra 6 branduoliai, veikiantys “biglittle” principu. Iš esmės tai yra principas, kuriuo tam tikri branduoliai veikia mažu pajėgumu, kai jūs telefono neapkraunate, ir įsijungia papildomi branduoliai, kai jūs telefoną kankinat. Kokia iš to nauda? Na, nauda tokia, kad iPhone šiuo metu yra greičiausias telefonas rinkoje, o greičiausias po jo esantis išmanusis yra iPhone 7. Joks Android telefonas net arti to nesugebėjo priartėti. Toks pat procesorius bus ir naujajame iPhone X. Baterijos skaičiai liūdni. Naujienose yra mažesnes talpos akumuliatoriai, bet apie tai kiek žemiau. Toliau - viskas tas pats, na, dar ir mano minėtas belaidis įkrovimas atvyko, aleliuja. Jis niekam nereikalingas, tarp kitko, nes velniškai lėtas ir iš esmės paverčia tavo telefoną į laikiną plytą, nes techniškai telefonu naudotis beveik neįmanoma vykstant įkrovimui.

 

• Programinė įranga.

 

iPhone 8 atkeliauja su iOS 11 iš dėžutės, ir tai yra didžiausia nesąmonė, kurią mačiau nuo iOS 7 laikų. Taip, ji išgražėjo, atsirado naujų funkcijų, ilgai lauktas control center pagaliau atrodo kaip kažkas naudojamo, galima filmuoti ekraną, ryšį rodo pagaliukais o ne tais baisiais burbuliukais, PAGALIAU! Visa tai yra smagu, tikrai. Ir būtų fantastika jei visa tai nepriekaištingai veiktų, bet taip nėra. Sistema lagina. Ir aš kalbu ne apie iPhone 5s, o apie naują iPhone 8. Mano 7 Plus veikia praktiškai idealiai. O vat iPhone 8 daro kažkokias nesąmones. Kelis kartus bandžiau paleist kamerą per 3D touch - telefonas persikrovė. Iš oro. Kartais, kai yra užrakinta telefono orientacija, jame pasisuka vaizdas ir jo atgal neina atsukt, nes orientacija UŽRAKINTA. Reikia atrakint ir bandyt vėl atsukt normaliai. Instagrame, pavyzdžiui, scrollas matomai lagina. Twitteryje irgi. Wtf? iOS 11, trumpai tariant, didžiausias šlamštas. Naudočiau iOS 10 jei būtų tokia galimybė, bet jos nėra. Laukiam iOS 11.1, ir tikėkimės, kad šitas nesusipratimas liks praeityje.

 

• Kamera.

 

Čia šiek tiek siurprizų. Pagal viską kamera yra identiška pagal specifikacijas, tie patys 12 megapikselių, tas pats šviesos laidumas, bet kamera fotografuoja visiškai kitaip. Lyg naujas telefonas. Tai yra ne tai, kad patobulinimas - tai kažkokia fantastika. iPhone 7 Plus, net didysis su dvejomis kameromis atrodo prastai. iPhone 8 fotografuoja NEREALIAI. Sakyčiau, iš konkurentų šalia jo stovi koks Note 8, S8 ir Pixel. VISKAS. Net nežinau, kas iš jų lyderis, turbūt jie visi savotiškai geri, bet faktas tas, kad PAGALIAU iPhone kamera neatsilieka. Šviesoje fotografuoja labai gražiai, daug detalių ir spalvų, nuotraukos realistiškos bei gražios, kokybė matosi kiekviename kadre. Tamsoje iPhone išmoko fotografuoti - sveikinimai prisijungus prie geriausios foto kameros rinkoje. Na, gal kiek per drąsiai pasisakiau, bet DxO reitingai nemeluoja - iPhone šiuo metu užima pirmąją vietą. Video pusėje iPhone kaip buvo lyderis, taip ir liko. Prie to paties atsirado 1080p 240fps sulėtintai filmavimas, kas nu atrodo Super kokybiškai. Aš visada filmuoju 1080p, man 4K nereikalingas dalykas yra, bet jei jums reikia tokios rezoliucijos, tai dabar ji sugeba filmuoti 60 kadrų per sekundę. Nei vienas išmanusis to daryti negali. Net daugiau pasakysiu, labai reta profesionali kamera tą gali padaryti. Ploju atsistojęs, kamera yra Super. Labai laukiu iPhone X, ten kameros dar geresnės.

 

• Baterija.

 

iPhone 8 sumažino savo baterijos talpą beveik 10%. Visi iškart nuliūdo, juk dabar ir taip prastai laikantis iPhone laikys dar mažiau. Na, aš jum pasakysiu atvirai, aš turiu 7 Plus, ir jį aš kraunu MINIMUM dukart per dieną. Tra-ge-di-ja. iPhone 8 (mažesnis modelis) laiko geriau nei mano 7 Plus. Žymiai geriau. Kiek 8 Plus laiko nežinau, bet pagal kolegų atsiliepimus girdėjau, kad irgi monstras. Tad, vardan naujo procesoriaus, telefoniukai iš tikrųjų baterijos prasme patobulėjo. Atvyko ir greitasis pakrovimas, bet komplekte pakrovimo blokas yra standartinis ir greitam pakrovimui netinkamas. WTF? Pirkt papildomai bloką? Seriously? Daugelis Android telefonų šiuo metu laiko geriau, kraunasi greičiau ir šiuo parametru Apple nors ir gerokai patobulėjo, bet vis dar vejasi konkurentus.

 

• Išvada bei asmeninė nuomonė.

 

Taigi, iPhone 8 - nesąmonė. Na, aš jį matau tokį, koks pagal mane iPhone 7 turejo būti. O šiais metais galėjo apart iPhone X nieko ir nerodyti. Taigi, ar aš nerekomenduoju jo pirkti? Na, iš esmės rekomenduoju. Tik mažąjį variantą, jeigu jums tikrai reikia mažo, patogaus ekrano, home mygtuko su TouchID bei Apple patogumo, stiliaus ir vienalytiškumo. iPhone 8 Plus pirkti neapsimoka, geriau papildomai pasitaupyti ir pirkti iPhone X, kuris bus ne už kalnų. Na, o iPhone mažąjį pirkti rekomenduočiau tik iPhone 5s ir 6 savininkams, jūsų telefonai jau pasenę ir tai bus neblogas ir pakankamai nebrangus atnaujinimas. Jei turite 6s/SE, tai manau luktelkit dar metus, o jei turit dar senesnį iPhone, turėtumėt susimąstyti, ką gyvenime darot ne taip, iškrypėliai.

 

Tikiuosi apžvalga neprailgo,

Iki kito karto!

iLT.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Dalintuose kituose puslapiuose

Na pats turiu Iphone SE ir noriu šiek tiek pasakyti apie baterijas. Baterijos ne tik ant androidu iš tikro gan greitai kraunasi, pats savo iphone kraunu vieną kartą per dvi dienas žiūrint ką darai su juo, be to naudoju angliškos jungties ikrovikli, lietuviškos jungties blokeli "MAX LOADING 10A" 250V greitai pakrauna telefoną.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Dalintuose kituose puslapiuose

Taip, galima krauti iPhone telefonus ir su iPad pakrovimo blokais, bet tokie dalykai kenkia baterijai ir senesni iPhone yra tam nepritaikyti. Dažniausiai greitai pakrovus iPhone tokiu būdu, jis pakankamai greit ir išsikraus. Nuo to šiek tiek kais akumuliatorius, ir jis praras dalį savo talpos. Palaipsniui tiesiog akumuliatorius mirs. Aš esu ne vieną išmanųjį sugadinęs taip, dėja. Populiariausias būdas, turbūt, yra kai žmones krauna automobilyje, naudodami 2.1A jungtį, ko aš griežtai nerekomenduoju, ir visada atsižvelkite į gamyklišką pakrovimo bloką ir neviršykite jo normos (šiuo atveju visi iPhone iki 8 turi 1A standartą). 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Dalintuose kituose puslapiuose

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

Prisijunkite norėdami prenumeruoti  

  • Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

    No registered users viewing this page.

×