Jump to content
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
iLT

Samsung Galaxy Note 8 - pirmi įspūdžiai.

Recommended Posts

806b5aefa66d7f9ffa7e8edfa5885e16.jpg

Sveiki draugai, taigi jeigu kažkiek sekate telefonų naujienas, tikrai žinote, kad vakar buvo pristatytas vienas populiariausių gigaflagmanų - Note 8. Note serija yra mano mėgstamiausia didelių telefonų serija, kadangi ji ir sukūrė tokį terminą kaip “phablet” (planšetinis telefonas iš esmės, didelis telefonas), ir telefonai tiesiog nuo Note atsiradimo pradėjo didėti. Taigi, pažiūrėkime ką sukūrė Samsunginiai šįkart.

Pradėkime nuo dizaino. Iškart sakau, dizainas patiks ne visiems, man jis taip pat nėra pats gražiausias telefonas pasaulyje, bet juoda spalva yra pakankamai graži bei solidi. Primena S8/Note 7 linijas, viskas čia yra mums pažįstama. Iškart 3 dideli dizaino elemento minusai - asimetriškas dugnas (Wtf Samsung?), bixby mygtukas kuris išvis niekam niekada nebus reikalingas bei vėl tas suknistas pirštų antspaudų skaitiklis prie kameros. Jo niekas nepasiekia!!! Nu, bet garantuoju, kitų metų Samsung flagmanai šios ligos atsikratys. Apart to - telefono priekis, galas bei šonai atrodo tikrai gražiai ir net gražiau už S8, telefonas atrodo kvadratinis, kas yra rimta, solidu ir bent šįkart Note telefonas atrodo brangus. Šiaip, jis toks ir yra, bet apie tai vėliau.

Ekranas. Viskas tas pats, kas ir S8, išskyrus dydį, o dydis čia yra 6.3”. Taip, chebra, ekranas milžiniškas. Čia visgi labiau pliusas nei minusas, nes Note pozicija ir yra tame, kad išspausti kuo daugiau ir gauti kuo didesnį ekraną. Turint S Pen šis ekranas tiesiog pasaka - vietos žaistis bus pilna ir nauji šio flagmano savininkai, manau, labiausiai įvertins būtent ekraną.

Specifikacijos. Lustas kaip ir S8, 6 GB RAM, 64Gb vidinės atminties, kas mane kiek nuvylė, kadangi 128GB jau duoti būtų optimaliausia, žinant kad Note serija turi būti “power house” ir jame tikrai bus daug nuotraukų, žaidimų ir kitų failų, bet yra vieta antrai SIM kortai arba SD kortelei - jums rinktis. Šis pasirinkimas man labai patinka - išmanu ir patogu.

Kamera. Čia mane nustebino. Du 12mpx moduliai, principas toks pat kaip ir iPhone 7 Plus, tik kad čia Samsung nuėjo dar toliau ir antrai kamerai suteikė optinį vaizdo stabilizavimą. Teoriškai, tik teoriškai - mes jau manau turime vieną geriausių kamerų rinkoje. Kad už iPhone kamera geriau fotografuos - praktiškai garantuoju. Yra daug softo funkcijų, kur nuotraukas galima redaguoti po padarymo, įskaitant ir blur’ą portreto rėžime, kas yra labai patogu. Dar labai didelis ačiū Samsungui už tai, kad kameros labai gražiai guli lygiai su telefono korpusu ir neišlenda. Pagaliau, bent vienas.

Baterija. Būm naujienos! 3300mAh. Nedaug, bet saugu. Telefonas nebus karštas, telefonas nebus degantis - šis telefonas bus vienas saugiausių rinkoje, jei ne saugiausias, kadangi Samsung įdėjo daug pastangų užtikrinant baterijos ir temperatūros kokybei, tiesiog antro susimovimo įmonė jau nebepatemps, todėl saugumo prasme manau čia viskas idealu. Pati baterija turėtų atlaikyti visą dieną jūsų naudojimu arba beveik visą dieną mano naudojimu (testuosiu, duosiu žinot), bet kuriuo atveju yra greitas pakrovimas. Veikia gražiai, krauna greitai. Kada iPhone jau turės? Na, bet ne apie tai. Baterijos prasme vidutiniškai, bet prisimenant pernai, suprantama.

Išvada. Na, ar iš pirmo žvilgsnio tai geriausias šiuo metu esantis Android išmanusis? Taip, iš pirmo žvilgsnio taip ir yra. Kaip man nepatiko S8, lygiai taip pat atvirkščiai man patiko Note 8. Jo kaina, kas baisiausia, žada siekti netoli 1000€, ir vien dėl to aš noriu pasakyt - Samsung, einant debilišku keliu. Telefonai pamažu pinga, xiaomi variantai tampa tikrai geri, o Apple ir Samsung kelia kainas - toks metodas prie gero neprives. Na, bet apart to, išmanusis gavosi tikrai smagus, manau nei vienas pirkėjas nenusivils.

Komentuokite savo nuomonę,

O čia buvo subjektyvi nuomonė,

Kurią rašiau aš, iLT,

Geros jums dienos ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Man Note serija visada patiko labiau nei S serija. Kai Note 7 pretendavo tapti visų laikų geriausiu ir patyrė fiasko, šiais metais Samsungas turėjo iššauti dvigubai. Tačiau taip neįvyko.
Taip, kamera gera, abiems lęšiams OIS, pagrindinis lęšis su Wide Angle, antras lęšis su 2x Optical Zoom, greičiausias fokusas ir Dual Pixel, BET... Ar viso to negalima buvo jau įdėti į S8? Manau tikrai galima buvo, bet Samsung pasiliko bent kažkokius kozerius Note 8.

Ekranas. Didelis, gražus 6,3" - WOW, bus vienas malonumas didelių ekranų mėgėjams, juo labiau su S-Pen. Tačiau pavasarį pristatytas S8+ turi 6,2" ekraną ir dydžio matmenys yra mažesni, tad kur čia dizaino proveržis ir solidumas?
Matmenys didesni už S8+, ko gero reikėjo daryti storesnį dėl to pačio S-Pen, tačiau baterija 3300 mAh, kai S8+ į mažesnį korpusą sugrūsta 3500 mAh. Dėl saugumo??? Tikrai abejoju, kitaip nebūtų S8+ išvydęs dienos šviesos po Note 7 atšaukimo.

Ir dar ta išskirtinė versija Korėjos rinkai su 8GB RAM ir 128GB ROM. Juk galima buvo tai padaryti standartiniu pasirinkimu, o ne palikti išskiriniams, nes jau pati Note serija yra išskirtiniams, ji turi savo pirkėją, nėra skirta masėms, eiliniams naudotojams.

Taip pat palaikau nuomonę dėl visų kitų dalykų: Bixby, pirštų skaneris, asimetriškumas ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu

Man Note serija visada patiko labiau nei S serija. Kai Note 7 pretendavo tapti visų laikų geriausiu ir patyrė fiasko, šiais metais Samsungas turėjo iššauti dvigubai. Tačiau taip neįvyko.
Taip, kamera gera, abiems lęšiams OIS, pagrindinis lęšis su Wide Angle, antras lęšis su 2x Optical Zoom, greičiausias fokusas ir Dual Pixel, BET... Ar viso to negalima buvo jau įdėti į S8? Manau tikrai galima buvo, bet Samsung pasiliko bent kažkokius kozerius Note 8.

Ekranas. Didelis, gražus 6,3" - WOW, bus vienas malonumas didelių ekranų mėgėjams, juo labiau su S-Pen. Tačiau pavasarį pristatytas S8+ turi 6,2" ekraną ir dydžio matmenys yra mažesni, tad kur čia dizaino proveržis ir solidumas?
Matmenys didesni už S8+, ko gero reikėjo daryti storesnį dėl to pačio S-Pen, tačiau baterija 3300 mAh, kai S8+ į mažesnį korpusą sugrūsta 3500 mAh. Dėl saugumo??? Tikrai abejoju, kitaip nebūtų S8+ išvydęs dienos šviesos po Note 7 atšaukimo.

Ir dar ta išskirtinė versija Korėjos rinkai su 8GB RAM ir 128GB ROM. Juk galima buvo tai padaryti standartiniu pasirinkimu, o ne palikti išskiriniams, nes jau pati Note serija yra išskirtiniams, ji turi savo pirkėją, nėra skirta masėms, eiliniams naudotojams.

Taip pat palaikau nuomonę dėl visų kitų dalykų: Bixby, pirštų skaneris, asimetriškumas ir t.t.

Apie Korėjos versiją net nežinojau. Iš tikrųjų, nuvylė ši žinia. Na, bet kaip iPhone 8 tiesioginis konkurentas, manau, išėjo neblogas. Kol kas visko apie iPhone 8 dar nežinome, bet iš to kiek jau yra žinoma galima spręsti, kad šie du modeliukai kovos ant lygiųjų ir prioritetus vartotojas rinksis vien iš sistemos iš esmės.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

Prisijunkite norėdami prenumeruoti  

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.