Jump to content
iLT

Samsung Galaxy S8 apžvalga

Recommended Posts

O kokio stebuklo tau reikia? Kas pastaruoju metu pristatė kažką naujo? Apple jau tris modelius vienodus padarė, gal dar ir ketvirtas bus(iPhone 7s). Geriausias rinkoje ekranas nauju formatu, viena geriausių kamerų, naujas dizainas, naujas UI, akių ir veido atpažinimas, bevielis krovimas(ko neturi didžioji dauguma konkurentų), naujausia geležis. Kabinejimasis prie asimetrijos ar bixby mygtuko atrodo daugiau nei juokingai. 

Aš vis nesuprantu ko tu prie to Apple prisikabinai. Lyg save paguost norėtum. Pirmas dalykas, Apple negamina tris vienodus modelius, čia tik visiškai nesidomintis žmogus galėtų taip pasakyti, man, pavydžiui, iPhone 6 yra vienas blogiausių iPhone telefonų ever, ypač Plus versija. Ekranas gražus, šito neneigiu, bet čia tiesiog išdidinta S7 versija. iPhone ekranai taip pat labai geri, ir kas įdomiausia - neprikišti pikselių. Tas ir labiausiai žavi - optimizacija. Kameros visuose flagmanuose pakankamai geros. Tas pats Mi6 jau turi konkurencingą kamerą, esmė kitame - ji nepatobulėjo. UI irgi pakankamai graudi sritis, nes Samsung labai mėgsta suteikti naujausias funkcijas ir patobulinimus tik savo flagmanams. O tai yra blogai. Tragiškai, net sakyčiau. Na, bet čia jau globalinė Android problema. Akių atpažinimas niekam nafig nereikalingas, niekas juo nesinaudoja ir nesinaudos, trust me, o bevielis krovimas nėra praktiškas dalykas vien todėl, kad kol telefonas kraunasi, tu iš esmės juo naudotis negali, nes paėmęs jį į rankas, jis nebesikraus. Patogu? Na, nelabai. Nebent miegant. Bet, koks skirtumas, kaip ragelis krausis kai tu miegi?
Man aplamai nesuprantama kodėl tu nešneki argumentais, vis bandai tą iPhone visur prikišti. Čia ne palyginimas. Čia flagmano kategorijos vertinimas, o iš šono atrodai kaip audi fanas, kuriam kai pasakai, kad audi yra šlamštas, o viskas, ką jis sako “bmw neturi Quattro”. Subręsk, linkiu šnekėti argumentais ir aplamai dirbti su telefonais taip, kaip dirbu aš, kad suprasti, koks turi būti flagmanas.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose
m&k    0

Kokių tu argumentų nori? Aš jų jau daug prirašiau, bet tau jie nesvarbūs, nepatogūs ir t.t.  Jei tu nematai skirtumų tarp s7 ir s8, aš tau niekuo negaliu padėt. 

Dalintis šiuo pranešimu

Kokių tu argumentų nori? Aš jų jau daug prirašiau, bet tau jie nesvarbūs, nepatogūs ir t.t.  Jei tu nematai skirtumų tarp s7 ir s8, aš tau niekuo negaliu padėt. 

Gerai, naivuoli, jeigu tu mąstai, jog Samsung turi kažkokias dizaino inovacijas.

Štai Galaxy s6 nuotrauka. 2015 metų flagmanas.
7bb38f3452ba9c51685e24d189e7e0f6.jpg

Štai Galaxy s7 nuotrauka. 2016 metų flagmanas.
69c32f7af16a6a9b9bd052bc1b275a8d.png

Štai Galaxy S8 nuotrauka, 2017 metų flagmanas.
4db7cfd705c103f32d0168e4d0d18a0a.png

Dabar paaiškink man, kur dizaino inovacija? Ir nebandyk prikišti iPhone, aš nesakau, kad dizainas blogas. Jis nesikeitė. Galas toks pats, šonai tokie patys, viskas, kas pasikeitė nuo s6 iki S8 - ekrano dydis ir pašalino home mygtuką. Aš nežinau kaip reikia nemąstyti kad tai neigti. Iš tikrųjų. O iš tavęs neišgirdau nei vieno argumento, tik mėtai kaltinimus, jog aš nemoku apžvalgos rašyti, esu fanas ir mano žodžiai yra juokingi.

Dalintis šiuo pranešimu

m&k    0

Aš į telefoną žiūriu iš priekio, o tu iš galo, todėl mes ir nesusikalbam. Nematau prasmės su tavimi diskutuot. 

Dalintis šiuo pranešimu

Aš į telefoną žiūriu iš priekio, o tu iš galo, todėl mes ir nesusikalbam. Nematau prasmės su tavimi diskutuot. 

Nu va, čia ir viskas išaiškėjo. Kai trūksta argumentų, prasideda “aš į telefoną žiūriu kitaip”. Aš vertinu telefoną taip, kaip jis atrodo. O ne iš kažkokio rakurso. Ir nesusikalbam mes vien dėl to, kad aš įrodau, o tu ne. Geros dienos.

Dalintis šiuo pranešimu

iLT 7/28/2017 at 16:11 rašė:

O, pardavimai, tarp kitko, tik patvirtina mano žodžius. S7 pardavimai buvo geresni.

Citata

According to DJ Koh, cumulative sales of the Galaxy S8 and S8+ are 15% higher than their predecessors' compared to the same period last year.

Dalintis šiuo pranešimu

While Samsung was undoubtedly raking in the cash last quarter, sales of its flagship Galaxy S8 checked in a bit lower than many were anticipating. In fact, a new report from The Korea Herald reveals that S8 sales during the first 60 days following its launch are tracking markedly lower than S7 sales during a similar time frame. Whereas the S7 saw approximately 12 million in unit sales in the first two months after launch, S8 sales are believed to be in the 9.8 million range, representing a 20% drop.

Dalintis šiuo pranešimu

Citata

There were reports last month that Galaxy S8 sales are slowing down, but Samsung quickly refused them, revealing that sales of the latest flagships are around 15% higher than their predecessors.

Then during a conference call later in July, the company confirmed that Galaxy S8 sales have in fact been double that of the S7 in some markets. And as it stands, the company has yet again topped the global smartphone market.

Būtų negražu, jei CEO DJ Koh meluotų :D

Dalintis šiuo pranešimu

There were reports last month that Galaxy S8 sales are slowing down, but Samsung quickly refused them, revealing that sales of the latest flagships are around 15% higher than their predecessors.

Then during a conference call later in July, the company confirmed that Galaxy S8 sales have in fact been double that of the S7 in some markets. And as it stands, the company has yet again topped the global smartphone market.

Būtų negražu, jei CEO DJ Koh meluotų

Daug CEO meluoja. Net tie patys Apple iš Tim Cook’o pusės, ne kartą prigavo save glostant, ties tais pačiais iPad’ais ir iPod’ais, kurie buvo mirę. Nu, iPod’ai iki šiol ir yra.

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.