Jump to content
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Zhukas

Pasiulymai tobulumo link

Recommended Posts

Visos temos uzrakintos, nenorejau naujos kurti, bet teko, pasiulymas  kad netik ant temos pavadinimo uzejus ieitum i ja bet ir ant teksto esancio po pavadinimu  manau but patogiau. aciu

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose
zxc    6

Irgi noriu pastebėt apie skubotą temų rakinėjimą, norėjau pridėt komentarą apie dėl ikonų, ir špygą taukuotą, ok ir nekomentuosiu :D

Bet pakomentuosiu kitą dalyką. Buvo rašyta, kad forumas sieka minimalumo, tai kam tos "recenzijos" tituliniam prie kiekvieno brando ir net atskirų forumo forumų?

Suprantu jei juos rodo naujiems varototjams kokią savaitę ar mėnesi, bet kasdien matyt tą patį bereikalingą tekstą, labai vargina, norisi net aplenkt titulini lapą, nes ten prikrauta per daug tekstinės medžiagos kuri reikalinga maximum 1-2 kartus.

Šneka apie apie tai ir dar žemiau esančius tekstus kurie nesuprantu kam reikalingi jei forumą lankai kasdien, ir nesi naujokas

gdBubY.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Iš esmės tie aprašymai skirti ne vartotojams, o paieškos sistemoms. Galima būtų padaryti, kad nariams jie būtų neatvaizduojami tiesiog.

O koks komentaras būtų buvęs dėl ikonų? Jos reikalingos nebent tam, kad matyti ar yra nauji pranešimai, bet šita informacija dabar prie forumo pavadinimo atvaizduojama.

Išsiųsta iš MI 5 naudojantis Telefonai.eu mobiliąja programėle

Dalintis šiuo pranešimu

zxc    6

Tai jei skirta paieškos varikliams, tai ir darykit jiems. Nes mane asmeniškai tai erzina tie aprašymai, nes net nenorėdamas vis permeti akimis plius reikia nemažai skrolinti žemyn, kad prieitum apačioje esančius forumus ir apeitum tas iki gyvo kaulo atsibudusius tekstus.

Gi aš nematau ban mygtuko ir rakinėt temų negaliu, nes nafik man jie reikalingi? Prasilenkia su logika :)

O dėl ikonų tai net nežinau, bet manau būtų gražu, bent favicon dydžio ikonėlė šalia brandų, vis ne plikas tekstas. bet tai nėra būtina, šiuo klausimu daugiau esu neutralus.

Dalintis šiuo pranešimu

zxc prieš 3 valandas rašė:

Tai jei skirta paieškos varikliams, tai ir darykit jiems. Nes mane asmeniškai tai erzina tie aprašymai, nes net nenorėdamas vis permeti akimis plius reikia nemažai skrolinti žemyn, kad prieitum apačioje esančius forumus ir apeitum tas iki gyvo kaulo atsibudusius tekstus.

Gi aš nematau ban mygtuko ir rakinėt temų negaliu, nes nafik man jie reikalingi? Prasilenkia su logika :)

O dėl ikonų tai net nežinau, bet manau būtų gražu, bent favicon dydžio ikonėlė šalia brandų, vis ne plikas tekstas. bet tai nėra būtina, šiuo klausimu daugiau esu neutralus.

Ačiū už pasiūlymus. Manau per savaitgalį padarysiu patobulinimus pagal tai. Svečiams bus rodoma taip kaip yra, o registruotiems vartotojams be aprašymo, bet su ikona. nedidele. Susitaupys vietos ir gal geriau atrodys nei, kad dabar. Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu

Nesinori kurti naujos temos, nes būtent apie tai ir klausimas, pamąstymas.

Po paskelbimo, kad bus mokami pinigai už dalyvavimą forume, su senesniais forumo dalyviais pastebėjome, kad padaugėjo naujokų, tačiau jų turinys labai nekokybiškas, teršiantis ir padrikas. Prikeliamos senos, neaktualios temos, klausiami tie patys klausimai, kuriamos tokios pačios temos, forumas naudojamas kaip chatas ir t.t.

Suprantu, kad forumui reikia naujų dalyvių, bet ar tokių jam reikia? Kaip ilgai vyks ši mokėjimo akcija, galima sukandus dantis ir palaukti, jei greitai baigsis.

Dalintis šiuo pranešimu

@djst iki šios savaitės pabaigos paskelbsime tikslią "akcijos" pabaigos datą. Buvo tikėtasi šiek tiek daugiau naudingo turinio. Iš esmės gerai, kad atsiranda daugiau tų diskusijų, tačiau kaip ir minėjot kai kurios iš jų yra taršalai forumui. Komanda stengiasi kiek įmanoma pašalinti visiškai bereikšmio turinio, tačiau visko nesužiūrėsi ir jeigu pastebite kažką ką reikėtų pašalinti - paspauskite mygtuką "PRANEŠTI!", kuris yra virš pranešimo temo (prie parašymo datos).

Dalintis šiuo pranešimu

Neleidžia pakeisti profilio nuotraukos, nes buvau užsiregistravęs per facebook. O būtų gerai, kad eitu pakeisti. Čia mano nemokšiškumo pasekmė, ar reali problema ?

Dalintis šiuo pranešimu

Synthol prieš 15 valandų rašė:

Neleidžia pakeisti profilio nuotraukos, nes buvau užsiregistravęs per facebook. O būtų gerai, kad eitu pakeisti. Čia mano nemokšiškumo pasekmė, ar reali problema ?

Peržiūrint savo profilį prie nuotraukėlės nėra keitimo mygtuko? Turėtų atrodyti maždaug taip:

http://prntscr.com/en15zb

Dalintis šiuo pranešimu

Lukas prieš 5 minutes rašė:

Peržiūrint savo profilį prie nuotraukėlės nėra keitimo mygtuko? Turėtų atrodyti maždaug taip:

http://prntscr.com/en15zb

Yra, tarkim pasirinkus no foto - '

telefonai.eu puslapis neveikia 

telefonai.eu šiuo metu negalima apdoroti šios užklausos.

HTTP ERROR 500

Dalintis šiuo pranešimu

Synthol 3/22/2017 at 11:45 rašė:

Yra, tarkim pasirinkus no foto - '

telefonai.eu puslapis neveikia 

telefonai.eu šiuo metu negalima apdoroti šios užklausos.

HTTP ERROR 500

Klaidą radau. Pasistengsiu greitu metu ištaisyti. Ačiū už pastebėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Svečias
Tema yra užrakinta ir joje negalime rašyti naujų pranešimų.
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.