Jump to content

Diskusijų taisyklės

Bendros nuostatos

1.    Kiekvienas forumo narys prisiima atsakomybę už savo paskelbtą turinį šiame forume.
2.    Kiekvieno forumo nario nuomonė ir pasisakymai turi būti gerbiami. Griežtai draudžiama įžeidinėti, skatinti nesantaiką prieš kitus forumo narius. Diskusijų metų privalu laikytis etikos normų – nesikeikti, neįžeidinėti bei negrąsinti kitiems forumo dalyviams.
3.    Temos turi būti kuriamos tik tam skirtuose forumuose, o prieš tai privalu įsitikinti, jog panašios ar tokios pačios temos dar nėra. Draudžiama kurti kelias tokias pačias temas skirtingose forumo skiltyse.
4.    Kuriamos temos pavadinimas turi pilnai atitikti ir atspindėti jos esmę. Draudžiama kurti temas, kurių pavadinimas visiškai neatspindi diskusijos joje, pavyzdžiui: „Reikia pagalbos“, „Kažkas neveikia“ ir pan.
5.    Draudžiama savavališkai pašalinti naujos temos pirmo pranešimo turinį ar ištrinti temos pavadinimą. Norint pašalinti temą iš forumo – privaloma apie tai informuoti moderatorių komanda, kuri pašalins Jūsų temą.
6.    Temose rašomi pranešimai turėtų būti kiek įmanoma informatyvesni ir aiškūs. Trumpi ir neinformatyvūs pranešimai forume yra draudžiami. Asmeninius susirašinėjimus su kitais diskusijų nariais galima atlikti tik naudojantis asmeninių žinučių sistema.
7.    Griežtai draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės toje pačioje temoje.
8.    Draudžiama forume skelbti reklaminio pobūdžio nuorodas ar nuorodas į puslapius su kenkėjišku turiniu.
9.    Visas Telefonai.eu forume skelbiamas turinys, įskaitant pranešimus, įkeltus failus ir pan., yra Telefonai.eu nuosavybė.
10.    Forumo narys, kuris nuo registracijos laikotarpio per šešis mėnesius neparašė nė vieno pranešimo arba nesukūrė nė vienos temos – bus pašalintas iš sistemos ir privalės užsiregistruoti iš naujo.
11.    Diskusijose draudžiama turėti daugiau nei vieną vartotoją. Administracijai pastebėjus daugiau nei vieną to paties žmogaus vartotoją – visos paskyros bus pašalintos iš diskusijų. Dėl kelių vartotojo naudojimo privalomą susisiekti su administracija el.paštu ir informuoti apie to priežastis.
12.    Telefonai.eu forume draudžiama reklamuoti panašaus pobūdžio projektus. Tokio tipo reklama draudžiama narių parašuose (ang. Signature), paveikslėliuose (ang. Avatars) ir žinoma, pranešimuose.
13.    Diskusijų nariams draudžiama temose, pranešimuose, savo profilyje ir kitoje diskusijų aplinkoje pateikti nuorodas, vaizdus ar kitą medžiagą į erotinio pobūdžio turinį.

Įspėjimų sistemos nuostatos

1.    Pažeidus Telefonai.eu forumo taisykles – forumo narys baudžiamas įspėjimu pagal kuriuos taikomos šios nuobaudos:
a.    I įspėjimas: draudimas rašyti dvi dienas
b.    II įspėjimas: draudimas rašyti savaitę
c.    III įspėjimas: draudimas rašyti dvi savaites
d.    IV įspėjimas: draudimas rašyti mėnesį
e.    V įspėjimas: pašalinimas iš forumo
2.    Grubiai pažeidus Telefonai.eu forumo taisykles narys yra šalinamas iš diskusijų iškart, neskaitant turimų įspėjimų lygio.
3.    Pašalintas iš diskusijų narys gali sugrįžti po šešerių mėnesio laikotarpio. Praėjus šešiems mėnesiams – privaloma el.paštu susisiekti su forumo administracija.

Skelbimų nuostatos

1.    Temos, kuriose skelbiama informacija apie perkamas, parduodamas ar keičiamas prekes ar paslaugas gali būti kuriamos tik Forumo skelbimų skiltyse. Kitur sukurtos temos bus iškart pašalintos.
2.    Telefonai.eu forume draudžiama pardavinėti nelegalius ar vartotojams kenksmingus įrenginius ar paslaugas.
3.    Forumo skelbimų skiltyje skelbiamos temos privalo turėti prierašą prie pavadinimo, kuris atspindėtų temos tikslą – pardavimas, keitimas ar ieškoma prekė. Temos neturinčios prierašo prie pavadinimos bus pašalintos.
4.    Po sėkmingai atliko sandorio arba tuomet kai tema tampa nebeaktuali – privaloma pakeisti temos prierašą į „Baigta“.

 

×