Jump to content

righN

Nariai
 • Pranešimai

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

righN paskutinį kartą laimėjo - Sausio 26

righN turi daugiausiai kitiems patinkančio turinio!

Apie righN

 • Rangas
  Naujokas
 1. PlayStation, nes didesnis fan'as esu žaidimų kurie turi gera storyline o ne MP.
 2. Tie playlist'ai dažniausiai yra gan seni, sudaryti iš senu dainų ir dažnai neatnaujinami o Spotify kitaip.
 3. Tai Spotify geriausias variantas, papraščiausiai playlist'ai įvairus pagal muzikos stilių, populiaruma yra sukurti. Pasileidai belekokį ir klausai sau.
 4. Jūsų ryšio operatorius?

  PILDYK, tiesiog daugiausiai pažystamų naudoja būtent PILDYK o ir planas nedaug kainuoja kad galėčiau su jais susirašyt, susiskambint nemokamai visa mėnesi - 3 eurai. O dėl interneto nežinau kadangi mobilių internetu nesinaudoju.
 5. Į naudą spėju tai kad ne su visais kabeliais veikia Dash Charge tas bent jau spėju žmonės privers naudoti originalius to telefono kabelius kad nesukiltu jokių problemų o dėl atminties reikia pirkt 128GB variantą. microSD vis vien nevariantas sakyčiau nes daugumos apps'ų ten vis vien neperkelsi ant Android.
 6. Windows Phone ir full Windows yra du skirtingi dalykai
 7. Man kažkaip įdomu pasidarė, kodėl visi galvojo tik apie kiniškus telefonus galvoja kai pavyzdžiui yra iš kitų kompanijų neblogų telefonų kaip pavyzdžiui Moto G4 sakyčiau.
 8. Sveiki, man kažkaip kylo durnas klausimas - kodėl žmonės išviso perka tuos telefonus už 500 ir daugiau eurų? Mano nuomonė jie tiesiog dažniausiai skirasi tik dizainu, ypač po to kai Xiaomi išpopuliarėjo ir turi labai gerus atsiliepimus bent jau man net noro nėra mąstyt apie kokį S7 Edge. Xiaomi daug pigesni bet rezultatas kasdieniniam naudojime - beveik vienodas o yra ir daug kitų panašių telefonų.
 9. Tas tiesa, bet esmė yra ta kad po 2 metų (S Duos 2012 išleistas o Z3 2014) jokio skirtumo nebuvo. O ir paskui Z3 buvo skaitomas kaip flagmanas, kai buvo išleistas.
 10. Na turėjau Sony Xperia Z3, ir paskui kai perėjau prie Samsung Galaxy S Duos nes tas sudužo o kito stalčiuj neturėjau tai kažkokios būtent funkcijos ar kažko ar nepasigedau tiktais galios kuria turėjo Z3.
 11. Na nežinau, kiek Android telefonų esu turėjas nieko naujo nepamatydavau
 12. Ne taip supratai manę Turėjau omeni kad tie Android telefonai iš tikrų nieko nesiskiria nebent kad išvaizda. Kad ir kuri palyginsi visos funkcijos bus tos pačios (turiu omeni ne tik skambinti, naršyti ir panašiai o ir kitos kurios gaunamos Android OS pagalba (net nežinau kokių pavyzdžių pateikt :D)).
 13. Bet savo veikimo principais, funkcijomis jie dažniausiai būna tie patys.
 14. Aš bent jau Sony įrenginiais nepasitikiu, kai turėjau Z3 jis gan lengvai suskylo o ir dar paskui pusė ekrano neberegavo... Dabar turiu iPhone 5s ir esu patenkintas.
×