Jump to content

Danny

Nariai
 • Pranešimai

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Danny

 • Rangas
  Naujokas
 • Gimimo data 2000.08.12

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Viln1us

Kontaktinė informacija

 • Skype
  kenkenedy8

Profilio lankytojai

1.489 profilio peržiūros(-ų)
 1. Pats turiu Samsung Galaxy SIII, 4.8" ir man to pilnai užtenka- į ranką telpa, nekrenta, ir nepermažas tuo pačiu, pats tas. Taippat nesakau ,jog mažesni blogesni, tačiau nepatogu, kai net į delną kai kokį varžtą laikai, ir lyg tuoj iškris Didesni man nelabai prie širdies, taippat jaudinimasis, jog iškris, neišlaikysi, ypač jei vaikštai ir t.t.
 2. Gal ne visi tokie protingi kaip tu, kad suprastų hard reset ką reiškia Taip, tai telefono perrašymas, perinstaliavimas, vadink kaip nori, esmė lieka tapati..
 3. Iš klasioko už 40e nušvilpiau, lietuvoj abejoju ar bus.
 4. http://www.muse-europe.com/en/products/portable-speakers/m-700-bt.html Puiki kalolėnė, mokykloj per kūno kultūra normaliai padreba
 5. Tai nejaugi tu Google Play kelsi į SD? Neveikia ant tų, kurios jau yra telefonui katik įsijungus.
 6. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_157874.html Va kas liko
 7. Taippat ir aš pastebėjau, jog telefonai vis didėja, ateityje bus net gal ir 7 colių ekranai.. Labiausiai reikalingas dalykas, perkant didelį telefoną -
 8. Latviški Just5 telefonai

  Manau, jog telefonas yra perkamas, nes žmonėms jau gali būti nusibodę tie visi Samsung'ai ir iPhone'ai, tad manau Freedom yra pats tas, nes toks telefonas bent jau man yra naujas, ir manau, jog jis tikrai turėtų būti tinkamos kainos, bei aišku komplektacijos, nelabai aišku malonu, kai kamera Samsung'o, procesorius dar kitos firmos, tai gal dar ir iš iphone, htc, huawei kelias dalis išlupsim? Bet, kiek pažiūrėjau komentarų atsiliepimų- telefonas gan geras, ir didelių nusiskundimų nėra.
 9. Norite, jog jūsų telefonas mokėtų daryti taip? Einame į nustatymus. Įeiname į skiltį Apie įrenginį. Spaudžiame tris kartus ant Modelio numeris, ant Nemoduliuota versija, ant Branduoluo versija ir ant Sukurti numerį. Išeiname iš šios skilties, ir einame į atsiradusią naują skiltį "Kūrėjų parinktys" Truputį pascrooliname ir galime matyti Rodyti palietimus, Rodyti rodyklės vietą, ir kt.
 10. Sekite šiais žingsiai ir galėsite be vargo perinstaliuoti savo telefoną. Išjungiame savo telefoną, įsitikinę, jog jame nėra užmirštų svarbių dalykų kurie neįdėti į SD kortelę. Vienu metu spaudžiame Volume UP (pasigarsinimas), užrakinimo mygtuką ir pagrindinį (vidurinį) mygtuką (kai kuriuose telefonuose reikia paspausti kitokius mygtukus, tad bandykite kitas kombinacijas, jei ši netinka). Su Volume UP (pasigarsinimu) ir Volume DOWN (pasityldimu) pasirenkame wipe data/factory reset ir spaudžiame užrakinimo mygtuką. Vėl gi, su Volume DOWN pasirenkame Yes -- delete all user data ir spaudžiame užrakinimo mygtuką. Palaukiame kelias sekundes, kai jau viskas atlikta- pasirenkame reboot system now. Štai ir viskas! Jūsų visi duomenys ištrinti (išskyrus SD kortelės duomenis). ATSARGIAI! Prieš darydami perinstaliavimą nepamirškite svarbius failus įsikelti į SD kortelę, o svarbius kontaktus - iš naujo sukurti, ir pasirinkti išsaugoti į SD kortelę.
 11. Tu šiaip pats jį ir uždėjai, tu jo negali nežinot :/ Gera pamoka, šaunuolis.
 12. Na, pagyvensim, pažaisim telefonais, ir gal vėliau patvirtinsim ar yra šis teiginys teisingas, o mano galva tai yra dezinformacija.
 13. Per visus tuos 3 telefonus kuriuos turėjau (Samsung galaxy core prime, doogee, samsung s3) sužinojau , jog kuo telefonas turi daugiau procesorių (Quad core, dual core ir t.t.) tuo labiau jis kaista jį panaudojus. Šiaip apie doogee girdėjau daugiau gerų atsiliepimų, nei blogų, tad manau jis tikrai nėra kaltas.
 14. iPhone 7 apžvalga

  Pačiam - ne, bet klasės draugai turi vienas 4s, kitas 5, tai abu jau sudaužę, bet vis dar veikia jie, ir beveik nelagina, bet vistiek ta rezoliucija gan maža telefono, dėl paties ekrano dydžio kartais trugdo žaisti kai kuriuos žaidimus.
×