Jump to content

Blofeld

Nariai
 • Pranešimai

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Blofeld paskutinį kartą laimėjo - Birželio 22

Blofeld turi daugiausiai kitiems patinkančio turinio!

Apie Blofeld

 • Rangas
  Naujokas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Profilio lankytojai

2.145 profilio peržiūros(-ų)
 1. Nežinau ar visur, bet bent jau OnePlus telefonuose Google Play Protect atsirado jau dabar. Nors čia labiau Google Play atnaujinimas, tad jis turėtų atsirasti visuose Android telefonuose.
 2. Nesuderinamas derinukas už tokią kainą. Apie gerą kamerą galima užmiršti, ji bus patenkinama. Sklandus veikimas - sunkus atvejis. Iškart iškrenta Samsung, Huawei LG, lieka tik naudoti telefonai arba kinietiški telefonai. Gal geras Xiaomi jau išeitų už tokią kainą. arba naudotas OnePlus 3
 3. Tikriausiai bus kur nors giliau įkišta ši funkcija. Bet aš patarčiau parsisiųsti Google Keyboard iš Google Play. Švari ir tvarkinga klaviatūra, kurioje visas nereikalingas funkcijas galima išjungti ir jos tikrai išsijungia. Taip pat ir jos dizainas neblogas ir ji pati patogi.
 4. Niekada nelygink iPhone su Android pagal specifikacijas, kaip ir Mac su Windows kompiuteriu. Niekada. Mac OS/iOS ir Windows/Android reikalaujamas galingumas skiriasi. Apple produkcijai visada užtenka žymiai mažesnio galingumo. Dar beje pasižiūrėkim ir kainas. M serijos procesoriai dedami ultrabookuose, kurie kainuoja 800 €+ jei žiūrint normalų. Jei perki kompiuterį ilgam laikui, visgi labiau apsimoka pirkti i seriją, nes maža ką kas bus ateityje. Aš M seriją pateisinu tik kai perkamas papildomas mažas kompiuteris kelionėms, darbui ar dar kažkam. Jei pirkti kaip pagrindinį - nelabai protinga ir praktiška. Jeigu kompiuteris paruoštas tinkamai, nedarai sunkiai apkraunančių darbų, niekas ten neūžia. Procesorius iš oro taip nekaista. O jei žiūrit į senienas kompus ir sakot, kad kaista - nieko keisto, senas kompas juk, kurio galingumas žymiai mažesnis negu dabartinių, o web naudojami resursai taip pat auga, dėl to ir ūžia jums tie kompai. HDD ūžia pakankamai tyliai, nors ir girdimas, bet jis nėra ta didžiulė problema. Garsą sudaro ventiliatoriai, kurie vėdina kompą, bet čia jau nieko keisto ir nėra trukdymas, nes tai būna tikrai ne pastoviai. Aš savo Asus naudoju virš metų - naršant internete dar nė karto nebuvo suūžęs ventiliatorius, nes viską puikiai paveža.
 5. Jeigu nieko rimto nedarot, kompiuteriai nekaista ir neūžia. Pas mane sėdi i5-5200U. Jau ir šiaip ultra klasės procesoriai nėra galingi, ir taupantys baterijos energiją. O kol rimčiau darbais neapkraunu, išvis niekas nesivėdina, nes niekas neužkaista. Tie M procesoriai tinkami nebent pensininkams, kurie tikrai tik delfi skaitinės. Niekada nežinai, gal kada sugalvosi kokį žaidimą pažaisti ar kažką rimtesnio nuveikti, o va turi kompą su M procesorium, be vaizdo plokštės normalios ir sėdi nieko negalėdamas nuveikti. Aš esu už i serijos procesorius, ir visokių M nepripažįstu. jie tinkami kelionėms, bet čia jau prabangos reikalas šitaip. Jei perki vieną ilgam naudojimui, tada perki tik normalų, su normaliu procesorium.
 6. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Tik juokinga situacija, kai OnePlus greičiu pralenkia net Google telefonus, kuriuose stovi švarus Android.. O Oxygen OS jau modifikuotas Android.
 7. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Dėl to OnePlus ir išgarsėjo. Visada turėjo beveik visiškai švarią ir greitai veikiančią OS, kai Xiaomi OS apkrauna savo MIUI ir kitomis funkcijomis, dėl ko viskas suletėja. OS švarumas ir telefono greitis ir buvo pagrindinė priežastis, dėl ko aš rinkausi OnePlus 3T, o ne kokį kitokį telefoną. Ir dėl šios priežasties šiuo metu rinkoje sunku rasti gerą ir vertą dėmesio telefoną, nes specifikacijos ir kitos funkcijos atrodo neblogai, bet pažiūrėjus jų veikimo greitį, apima neviltis.
 8. Šiek tiek nuvilia LG sprendimas platinti skirtingus telefonus skirtingoms rinkoms (kaip minėta, bevielis įkrovimas buvo galimas tik JAV rinkos telefonams), ir vėliau nuspręsta įdėti šią funkciją į kitoms rinkoms skirtus telefonus, juos išleidžiant kaip naują modelį. Tokie žaidimai būtų pateisinami mažai žinomai, naujai kompanijai, bet ne gan senam ir žinomam telefonų gamintojui..
 9. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Taip, meluoti negražu, bet šiuo atveju OnePlus melas didelės žalos nepadaro. Kaip ten su zoom marketingu nežinau, bet jeigu nuo pradžios kalbėjo apie Lossless, tai čia jau patys žmonės kalti, kad yra durni ir Lossless prilygina optical. Išvis, optical zoom telefone yra kažkas wow, nes dažniausiai visi turi tik skaitmeninį zoom, kuris daro blogesnę kokybę, kai optinis jos negadina. Taip pat ten kalbama, kad vis dėl to megapikselių gali būti mažiau. Realios žalos klientui tai neturi - megapikseliai yra paskutinis rodiklis, į kurį reikia žiūrėti telefonų kamerose. Viskas žymiai labiau priklauso nuo sensoriaus, jo dydžio ir jo kokybės, lęšių ir pan. Megapikseliai mažą įtaką padaro. Tai tie 4 MP beveik nieko nepakeis šiuo atveju. Dėl benchmark testų - kiek pamenu, buvo anksčiau prigauti daugybė gamintojų cheatinant benchmark testuose. Bet kokiu atveju, įprastiniai vartotojai niekada neišnaudoja telefono hardware ribų, kurias rodo benchmark testai. Jeigu taip atvirai, ar kas nors renkatės telefoną, žiūrėdami į benchmark skaičiukus? Aš asmeniškai ne, nes jie man nebūtų tikslus rodiklis.
 10. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Teisingai, OnePlus BETA versijas leidžia maždaug kas 2 savaites, stable, jeigu viskas gerai, maždaug kas mėnesį. Bet kartais pasitaiko bugų ir pan, dėl ko prireikia daug beta versijų ir stable gaunasi po 2 mėnesių. Bet aš labiau turėjau omenyje ne atnaujinimų dažnumą, o atnaujinimų pateikimą po 1-2 metų. Didžioji dauguma žinomų gamintojų pamiršta savo telefonus jau po metų ir senesniems atnaujinimų nebeduoda, kiniečiai - galbūt duoda, čia jau negaliu pasiginčyti. Su OnePlus matysime kaip bus.
 11. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Dėl įvairių naujovių, kas dar be Samsung ir Apple jas pristato? Realiai niekas. Smulkiems gamintojams yra per brangu kurti kažką naujo. Samsung sugeba ir gali pristatyti kažką kitokio, nestandartinio, nes jie turi milžinišką biudžetą, didelę ir stiprią komandą, didelius gamybos pajėgumus ir gali sau leisti kurti kažką naujo. OnePlus vis dar yra nedidelė kompanija, kuri kuria gan kokybiškus telefonus, kurie turi geras specifikacijas, bet pasiūlo žymiai mažesnę kainą. Jie neuždirba tiek, kad galėtų kurti kažką vis naujo. Čia yra klientų minusas, kad gaudami gerai, nori dar geriau. Dėl tokios kainos aš nė kiek nepykstu, kad neatsirado berėmio ekrano ar kitokių naujovių, nes su jomis telefono kaina pakiltų iki kokio S7 (šiuo metu) lygio. Dėl atnaujinimų - ta situacija nėra tokia tragiška. Atnaujniimai išeina maždaug kas 1-2 mėn (stabilios versijos). Bet čia yra kitas minusas - dažnai jie padėtį pablogina, o ne patobulina, daug kas forumuose skundžiasi dėl vis prastėjančio baterijos gyvavimo laiko (tarp jų ir aš), kaitimo ir panašių problemų. Kitas dalykas - kuris gamintojas sąžiningai 2 metus leidžia atnaujinimus tokiais pat tempais senesniems modeliams? Aš negirdėjau apie tokius, tik Google.
 12. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Na matysime, kaip bus visiems praktikoje. Čia jau OnePlus problema, kad vieniems viskas būna gerai ir veikia be priekaištų, o kitiems daug problemų. Lieka tikėtis, kad viskas veiks puikiai. Tikėtina, kad jų benchmark parodymai gali būti mažesni, nei kitų flagmanų, dėl to bando cheatinti. Galbūt kažkas prastai su optimizavimu ar kitose srityse, tačiau matyt yra ką slėpti.
 13. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Testavai pats (dėl ryšio), ar tai yra teorinės žinios? Šiaip su OnePlus situacija būna tokia: vieniems viskas veikia puikiai, be jokių problemų, kitiems per viduriuką (yra kažkiek problemų, bet maždaug viskas normaliai), o dar kitiems - tragedija ir problemos lenda iš visų galų. Ir viskas dėl OxygenOS. Dėl to šį reikalą ir paminėjau. Šiandien su OnePlus 3/3T situacija tokia, kad didelė dalis vartotojų skundžiasi neaiškiais battery drain'ais, dėl ko baterija išsikrauna greitai, kitiems kyla dar kokios nors problemos, bugai ir panašiai, kitiems nekyla jokių problemų. Aš pats sėdžiu per viduriuką, nes turiu problemų su baterija, kuri šiuo metu man laiko pastebimai trumpiau ir su kiekvienu update vis prastėja, tačiau gyventi galima, nes nėra labai kraupu, kaip kitiems. Lieka tikėtis, kad šitaip nebus su OP5. Dėl kainos labai pykti nėra dėl ko, nes ji išliko labai panaši, kokia ir buvo OnePlus 3T. Už ją gauname 64 GB atminties ir 6 GB RAM, kas yra tikrai labai nemažai ir normaliam vartotoju pakankamai. Už didesnę kainą gausime 8 GB RAM, kurie užtikrins puikų telefono tarnavimą 3-4 metus į priekį. OnePlus garsėjo būtent dėl to, kad naudojo flagmanų sektoriaus detales, tačiau pateikė žymiai mažesnę kainą. Dabar ši situacija vis prastėja (nes kaina kyla), ir manau tai kiek atsilieps OnePlus reitingam. Tačiau visgi tai išlieka vienas geriausių telefonų rinkoje, kuris turi labai gerai sutvarkytą OS, kurioje egzistuoja bugų ir kitų problemų, tačiau jos nėra milžiniškos, dėl ko būtų būtina šio telefono nepirkti, tad lieka tikėtis, kad ji bus išbaigta iki tobulybės ir nebeturės problemų. Manau, kad naujiems vartotojams šis telefonas bus puikus pasirinkimas, nes rinkoje šiuo metu nieko gero rasti negalime už tokią kainą, o šis telefonas yra flagmanų lygio, tačiau kaina gan normali. Kas jau turi OnePlus - gal kiek nusivylė (tarp jų ir aš), nes tikėjausi kažko daugiau. Prieš pirkdamas 3T (vasario mėnesį) dar galvojau ar verta palaukti OP5, nes kris 3T kaina, arba 5 bus pakankamai geras, kad būtų jį verta pirkti. Bet nesigailiu nelaukęs, nes kažko naujo nepasiūlė (tik procesorius, kamera ir RAM. Mano atveju procesorius didelės įtakos nepadarys, nes 821 manau puikiai atitarnaus 2-3 metus į priekį, 6GB RAM taip pat, o kamera man nėra baisiai aktuali), tikėjausi bent atsparumo vandeniui. Na, turime ką turime. Laukiam kitų nuomonių!
 14. OnePlus pristatė OnePlus 5

  Taigi, šiandien OnePlus pagaliau pristatė ilgai lauktą OnePlus 5. Telefonas pasižymi naujuoju aštuonių branduolių Snapdragon 835 procesoriumi, kurio 4 branduoliai veiks 2.45 GHz dažniu, o kiti 4 veiks 1.9 GHz dažniu. Žadamas taupesnis energijos naudojimas, geresnis efektyvumas, tačiau ar tai bus matyti praktikoje - matysime. Dabar perkant telefoną galėsime pasirinkti kokio RAM kiekio norime - 6 GB ar 8 GB. Mano asmeninė nuomonė - tai kiek daugoka, nes šiuo metu net ir 6 GB RAM yra gan sunku išnaudoti, bet šioje vietoje galime matyti ir pliusą - telefonas tarnaus ilgiau, nes gerą hardware rezervą turės mažiausiai keliems metams į priekį. Atsirado dviguba kamera, dėl ko nuotraukų kokybė bus geresnė, nes nuotrauka daroma su dviejais skirtingais sensoriais, kurie turi skirtingus parametrus. Pirmasis sensorius: Sony IMX 398, 16 MP, f1.7. Antrasis: Sony IMX 350, 20MP, f2.6. Priekinė kamera pasižymi Sony IMX 371 sensoriumi, 16MP ir f2.0 diafragma, kuri dabar turi aplinkos suliejimo funkciją dėl gražesnių "selfių". Išlieka Dash Charge funkcija, dėl kurios telefonas pasikrauna tikrai greitai, baterijos talpa mažesnė nei senesniame modelyje. Šiame ji siekia 3300 mAh. Teoriškai naujasis procesorius naudoja mažiau energijos, tad šios baterijos talpos turėtų puikiai užtekti visai dienai. Blogiausiu atveju - dash charge situaciją gelbėja, nes telefonas kraunasi tikrai labai greitai (asmeninė patirtis su OnePlus 3T ). Ekranas išlieka tas pats - Optic Amoled Full HD, 1920x1080, 5.5", 401 ppi. Asmeniškai mane nudžiugino, kad OnePlus nepasekė madomis ir įdėjo tą patį Full HD ekraną, kurio pilnai užtenka, ir nesivargino su QHD ekranais. Taip pat tai atsilieps ir baterijai. Tačiau aš tikėjausi kiek daugiau ppi dėl geresnės vaizdo kokybės ekrane. Išlieka aliuminio korpusas, kuris suteikia kokybės ir tvirtumo jausmą. Prieinama juoda ir pilka spalvos, kurios atrodo tikrai gražiai ir solidžiai. Taip pat turėsime puikiai veikiančią OxygenOS su naujuoju OnePlus launcher (Panašesnis į Google Pixel), pirštų atspaudų skaitytuvą pagrindiniame mygtuke po ekranu. Lieka tikėtis, kad OnePlus puikiai tvarkys OxygenOS problemas ir nekils problemų dėl baterijos ar kažkokių kitų funkcijų. Taip pat OnePlus maloniai nustebino, kad atsižvelgia į klientų nusiskundimus forume - mačiau nemažai žmonių, kurie skundėsi dėl silpno vibracijos modulio OnePlus 3/3T modeliuose (man asmeniškai jis ten pakankamai galingas ir problemų nekėlė). Tad dabar OnePlus 5 turi pakeistą vibracijos modulį, kuris yra galingesnis, tačiau tylesnis, tad tai reiškia, kad turėdami telefoną kišenėje pajusite vibraciją, o jei jis bus ant stalo - nesigirdės tokio garsaus vibravimo. Manau tai nemažas privalumas. Panašu, kad kaina minimaliai pakilo, remiantis UK rinkos duomenimis, 6 GB RAM ir 64 GB ROM modelis kainuos 449 svarus, o 8GB RAM ir 128 GB ROM modelis kainuos 499 svarus. Kokios kainos bus eurais - vis dar neaišku, tačiau manau, kad jos turėtų pakilti nežymiai, ar net išlikti tokios pat, tik paverstos į eurus. Panašu, kad telefonas yra ir gan patvarus ir pagamintas kokybiškai. Nuomonės?
 15. Manau seksis gan sunkiai, jau vien dėl didelių kainų. Jie noriai perkami iš Aliexpress ir t.t., dėl gan gero galingumo ir nedidelių kainų, bet iš Telia jų kainos gan nemažos, tad kažin ar čia sulauks didelio populiarumo.
×