Jump to content

GintarasM

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie GintarasM

 • Rangas
  Naujokas
 • Gimimo data 1997.11.15

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai
 1. Koks gamintojas geriausias?

  Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti jog tikrai verta rinkits Dell firmos kompiuterius, pats naudojau ir vis dar naudoju laptopą iš Dell inspirion serijos, neturiu nei menkiausio nusiskundimo, tereikia nepatingėti jo retkarčiais prižiūrėti, ir jis dirbs kaip bitutė bei tarnaus tikrai ilgą laiką+ jų kainos yra išites ganėtinai žemos, kas taipogi mano manymu yra labai didelis pliusas lyginant su jų kokybe. Tuo atvėju jei negaila investuoti daugiau pinigų ir tuo labiau jei kompiuteris bus skirtas netik darbui bet ir geiminimui, siūlyčiau pirkti laptopą iš alienware gamintojo, nes iš aplinkinių rato bei nuomonių kituose forumuose nesu matęs nusiskundimų, jei jų ir mačiau, tai dažniausiai būna dėl kompiuterio nepriežiūros.
 2. Manau ne vienam žmogui gali būti smalsu kokias konsoles naudoja šio forumo nariai, kokias nuomones apie apie jas yra susidarę ir būtent kam jas naudoja? Taigi, kokias konsoles naudojote/naudojate? Nuomonė apie jūsų buvusią/dabartinę konsole bei jų +/-? Kokią konsolę planuojate įsigyti? Jūsų nuomonė apie xbox ir PS konsoles, kuri iš jų geresnė ir kodėl? Konsoles naudojate kaip time-killer priemonę, esate geimeris ar tiesiog kartais mėgstate vakarus praleisti ramiai bežaidžiant žaidimu ar kita? Kokius žaidimus žiadžiate? Kur įmanoma į klausimus atsakome argumentuotai, galbūt tai padės kamnors apsispręsti kokią konsolę nusipirkti!
 3. 3mėn palaukt tikrai ne bėda, kaiptik tarnyba baigsis!
 4. Tokiu atvėju manau verta palaukti, ačiū!
 5. Jūsų ryšio operatorius?

  Šiaip beveik visą gyvenimą naudojausi labas paslaugomis ir niekad to nesigailėjau, bes planai buvo pigūs, ryšys niekad nenuvildavo, bet praitais metais perėjes į Bitės tinklą laimingas buvau tik trumpą laiką, kaina už planą tikrai nėra tokia ir bloga, bet ryšys už savo miesto ribų beveik visur tragiškas, kas jau kas, bet Bitės tikrai niekam nesiūlyčiau...
 6. Na tarkim kad ir iki 400€, blogiausiu atvėju galima ilgiau pataupyt pinigèlių O skirtumo nėra ar iš Lietuvos ar sakytis iš užsienio
 7. Beveik visiškai sutinku su ZoLq. Jei rinktis tarp šių konsolių tai mano manymu tik PS4, o norint patirti geriausią žaidimo kokybę verta rinktis ne konsolę, o PC. Nes bent jau mano manymu konsolė skirta nebent praleisti ramų vakarą su draugais kažko atsigeriant ir pan., o norint rimčiau ir įdomiau pageimintis rinkčiausi PC.
 8. Apie Huawei P9 jau buvo kilusių daug minčių, bet vis kyla nerimas dèl kaip ir daugelyje kitų telefonų esančios integruotos baterijos, nes paskutinį kart kai naudojau telefoną su integruota baterija dėl to turėjau daug problemų, galbūt galėtum pasakyti ar verta būtų paieškoti telefono su ne integruota baterija ir padoresniomis specifikacijosmis, ar dėl to nebeverta sukti galvos? Galbūt integruotos baterijos turi savų pliusų?
 9. Kas geriau android ar apple

  Mano manymu kiek beinvestuotum pinigų verčiau rinktis Android telefoną, nes bent iš mano aplinkinio rato visi žmonės kurie naudodavo iPhone telefonus juos pradėjo keisti į Android. Beabejo nauji iPhone telefonai nėra blogi savo parametrais, tad jei rinktumeis tarp naujo ir gerų duomenų Samsung ir iPhone geriausia būtų pasinaudoti telefonais su abiejomis operacinėmis sistemomis kad pamatytum kuri iš jų tau patogesnė ir palankesnė.
 10. Norėjau pasiteirauti ir paprašyti patarimo, kokį Android telefoną patartumėte pirkti iki 300€ (gali šiektiek viršyti sumą), jei galite patarimus rašykite su argumentais. Iš anksto ačiū visiems patarusiems!
×